5.5.2023


Hayallerinizi ertelemeyin, gönlünüzden geçen Volkswagen modeline hemen sahip olun diye, Volkswagen Doğuş Finans’tan (vdf) %4,44 peşinatlı kredi ile avantajlı faiz oranıyla kredi imkanı sizleri bekliyor. Bunun için araç kredinize, Volkswagen’inizi ilk günkü gibi korumanıza yardımcı Hep Yeni Paketi’nden iki sigorta ürünü eklemeniz yeterli!


Bireysel müşterilerde %4,49 faiz oranı uygulanmaktadır. Ayrıca krediye Volkswagen Kasko, Uzatılmış Garanti, Kredi Koruma Sigortası, Kredi Koruma Plus veya Araç Değer Koruma Sigortası ürünlerinden herhangi 2 tanesini ekleyerek 5 baz puanlık faiz indiriminden faydalanabilirsiniz.


Bireysel vergi levhalı ve tüzel müşterilerde ise 6, 12 ve 24 aylık vadelerde %4,89, 36 aylık vadede ise %4,99 olarak uygulanmaktadır. Ayrıca krediye Volkswagen Kasko, Uzatılmış Garanti, Kredi Koruma Sigortası, Kredi Koruma Plus veya Araç Değer Koruma Sigortası ürünlerinden herhangi 2 tanesini ekleyerek 5 baz puanlık faiz indiriminden faydalanabilirsiniz. 


Yukarıda belirtilen vade ve faiz oranları ticari araç müşterileri için de geçerlidir.


****Peşinatlı Kredi kısmında belirtilen faiz oranları müşterilerin ilk taksidini erken ödemesinden dolayı doğan avantaja denk gelen faiz oranıdır.  Müşteri sözleşmesinde yer almaz .


****Peşinatlı Kredi tarafında belirtilen faiz oranları kredi tutarı ve vadeye göre değişkenlik gösterebilir.

Diğer Kampanyalar
  • İçerik hazırlanıyor.