SEAT, 5 yaş ve üzeri Leon modellerinde SEAT Online Mobil Uygulama ve ZUBİZU üyelerine özel servis kampanyası başlattı. Kampanyaya katılan SEAT Yetkili Servisi Batı'da geçerli olan bu kampanyada periyodik bakım işlemi KDV dahil 1.850 TL’den başlayan tavsiye edilen kampanyalı fiyatlarla sunuluyor.


5 yaş ve üzeri Leon modellerini kapsayan kampanya, SEAT Online Mobil Uygulama ve ZUBİZU üyelerine özel periyodik bakım işlemlerinde geçerli.


01.02.2022 - 31.12.2022 tarihleri arasında kampanyaya katılan tüm SEAT Yetkili Servislerinde geçerli bu kampanya sayesinde, SEAT Leon sahipleri motor yağı, yağ filtresi, karter tapası ve polen filtresi değişimlerini içeren periyodik bakım işlemlerinde yüzde 30’a varan; işçilik ve motor yağında ise yüzde 20’ye varan tavsiye edilen indirimlerden faydalanabiliyorlar.


Online servis randevusu için tıklayın.Kampanya Koşulları:


Doğuş Otomotiv’in fiyatlarda ve kampanya koşullarında değişiklik yapma ve/veya kampanyayı sonlandırma hakkı saklıdır. Belirtilen fiyat ve indirim oranı tavsiye edilen fiyat ve indirim oranlarıdır. Yetkili Servislerin indirim hakkı saklıdır. Kampanya trafiğe çıkış tarihi itibarıyla 5 yaş ve üzeri araçları kapsamaktadır. Bu kampanya Doğuş Otomotiv-SEAT markası tarafından uygulanan diğer servis kampanyaları ile birleştirilemez. 5 yaş ve üzeri Leon sahibi müşterilerimiz, SEAT Online Mobil Uygulama ve ZUBİZU üyesi ise, kampanyaya katılan yetkili servislerde periyodik bakım işlemlerinde indirimi hak ederler. Kampanya 01.02.2022 tarihinden itibaren 31.12.2022 tarihine kadar geçerli olup; yabancı plakalı araçlarda uygulanmamaktadır. Leon için kampanyasız periodik bakım fiyatı 2.740 TL’dir.