SEAT Mobil Kampanyası

SEAT Yetkili Servisi Batı'da, SEAT Online Mobil Uygulamasına sahip ve 2 yaş üstü araç sahiplerine özel servis işlemlerinde indirim uyguluyor.


Kampanya kapsamında, periyodik bakım, yedek parça, işçilik ve madeni yağda liste fiyatı üzerinden yedek parçada %33; işçilikte %25 tavsiye edilen oranda indirim sağlanıyor.


Kampanya ile ilgili detaylı bilgiye SEAT Yetkili Servisi Batı Otomotiv'den ulaşılabiliyor. Batı Servis indirim hakkı saklıdır.Online servis randevusu için tıkla.


 


Kampanya koşulları:

Doğuş Otomotiv’in fiyatlarda, SEAT modellerinde, teknik özelliklerde, donanımlarda, renklerde ve kampanya koşullarında değişiklik yapma ve/veya sonlandırma hakkı saklıdır. Yetkili Servislerin indirim hakkı saklıdır. Tavsiye edilen indirim oranlarıdır. ZUBİZU kampanyası trafiğe çıkış tarihi itibarıyla iki yaşını geçmiş araçları kapsamaktadır. ZUBİZU kampanyası Doğuş Otomotiv-SEAT markası tarafından uygulanan diğer servis kampanyaları ile birleştirilemez. ZUBİZU Servis Kampanyası’nda, 2 yaş üzeri SEAT müşterilerimiz, ZUBİZU’ ya ve SEAT Online mobil uygulamasına üye ise, kampanyaya katılan yetkili servislerde servis işlemlerinde yedek parçada %33; işçilikte %25 oranında indirim hak ederler. 2 yaş üzeri tüm SEAT sahiplerinin faydalanabileceği bu kampanya periyodik bakım, mekanik yedek parça, işçilik ve madeni yağ işlemlerini kapsamaktadır. Kampanya 31.12.2021 tarihinden itibaren 31.12.2022 tarihine kadar geçerlidir.