Q ailesinin en üst modeli

Audi Q8, sportif bir coupé'nin duygusal çizgilerini bir SUV'un ferahlığıyla etkileyici bir şekilde birleştirir.


Q8

Q ailesinin en üst modeli

Audi Q8, sportif bir coupé'nin duygusal çizgilerini bir SUV'un ferahlığıyla etkileyici bir şekilde birleştirir.

Dış tasarım

Güçlü konturlar ve atletik bir tavan kemeri, sürekli dört tekerlekten çekişin gücü, yüksek kaliteyi ve özel dinamiklerini iletir.

İşlevsellik

Bagaj kapasitesi standart olarak 605 litre ve arka koltuk katlandığında 1.755 litreye kadar çıkıyor.

İç mekan

Opsiyonel Valcona deri kontur konfor ön koltuklar, masaj ve koltuk havalandırma fonksiyonu ile iç mekanda rahatlayın.

İlerici dış tasarım

Audi Q8'in radyatör ızgarası, öne monte edilmiş spoyler ve geniş hava girişleri ile birleşerek kendine güvenen görünümünü vurgular.

Manzaranın tadını çıkarın: Zarif eğimli tavan çizgisi, sportif tavan kemeri ve kusursuz quattro mimarisi her açıdan etkileyicidir. Arkadaki sürekli ışık bandının altında siyah yüzeyler bulunur.

Opsiyonel HD Matrix LED farlar: Işık dağıtımında yeni bir kalite. Karşıdan gelen trafik ve öndeki araçlar için önemli ölçüde azaltılmış kamaşma etkileriyle keskin ve hassas aydınlatma. Aşamalı tasarım ve dinamik ışık sahneleme yoluyla yenilikçi teknolojinin etkileyici görselleştirilmesi.

Parlayan ışık: Panoramik cam tavan ekstra geniş, renkli cam yüzeylere sahiptir. İç mekana ayrıcalıklı bir atmosfer katarlar ve hoş bir aydınlatma havasıyla iç mekanın ilerici tasarımını vurgular. Panoramik cam tavan açıldığında ferahlatıcı bir iç mekan iklimi sağlar.

Esnek ve çok yönlü: Alan konsepti Üç segmente ayrılan arka koltuk sırası, yolcuların mı yoksa bagajın mı daha fazla alana ihtiyacı olduğuna bağlı olarak hareket ettirilebiliyor. Koltuk arkalıklarının katlanması, elektrikli bagaj kapağı aracılığıyla rahatça yüklenebilen ve boşaltılabilen 1.755 litreye kadar cömert bir saklama alanı sağlar.

Akıllıca bağlantılı

Audi Q8, standart olarak MMI dokunmatik tepkili MMI navigasyon plus ile donatılmıştır. Navigasyon, hedef önerileri ve ilgi çekici noktalar, alternatif rota seçenekleri ve çok daha fazlası gibi ayrıntılı rota bilgileri sunar.

Sportif sürüş deneyimini yaşayın

Dinamik, arkadan tahrikli ve her bir tekerlek için hassas bir şekilde ölçülü. Kendinden kilitlenen merkez diferansiyeline sahip quattro sürekli dört tekerlekten çekiş, tahrik gücünü ön ve arka akslar arasında 40:60 oranında dağıtarak olağanüstü çekiş ve yön dengesi sağlar.

Elektromekanik hidrolik direksiyon: Standart olarak ilerici direksiyon olarak tasarlanan bu sistem, daha doğrudan direksiyon davranışı ile sürüş dinamiklerini ve konforu artırır. Örneğin, virajlı köy yollarında veya dönüşlerde diğer şeylerin yanı sıra park ederken ve manevra yaparken direksiyon eforunu azaltarak.

Arkaplan asistanı: Şehirde, kırda ve otoyolda güvenli ve konforlu bir şekilde sürün-Audi Q8'inizi çeşitli sürücü asistan sistemleri ile donatın. Öne çıkan asistan sistemlerinden biri park asistanı plus'tır.

Audi exclusive: Audi Q8'inizi seçkin dekorlar, renkli deri ve Audi exclusive özel gövde renkleri ile ilhan verici bir özel yapım modele dönüştürün ve geniş bir renk yelpazesi arasından seçim yapın. Örneğin dış tasarım, Audi exclusive sedefli Misano Kırmızısı renginde kişiselleştirilmiş gövde rengi ile.

Zevkinize göre kişiselleştirme: Audi exclusive sayesinde Audi Q8'in iç mekanına da kişisel bir dokunuş kazandırabilirsiniz-örneğin siyah/kızıl rengi Valcona Audi exclusive deri döşeme ve Audi exclusive doğal dişbudak rengi süslemeler ile.


RS Q8

RS Q8

Saf heyecan

Audi Sport'un en güçlü SUV coupé'si: Audi RS Q8².

İç mekan

Audi RS Q8'in iç tasarımı, baştan sona RS'e özgü unsurlara sahiptir. Opsiyonel kırmızı RS tasarım paketi, aracın iç kısmına çarpıcı vurgular ekler.


Sürüş deneyimi

Dürtülerinizi takip edin: Audi RS Q8² ile bunu benzersiz bir kolaylıkla yapabilirsiniz. Opsiyonel olarak azami hız 250 km/s'den 280 km/s'ye yükseltilebilir veya 305 km/s (elektronik olarak yönetilir) mümkündür.

Dış tasarım

Genişletilmiş çamurluklar, tamponların karakteristik görünümü, geniş tekerlek izi ve RS tavan kenarı spoyleri, sportif dış görünümü vurgular.

Yola akıllıca aktarılan muazzam güç

Audi RS Q8², gücü her bir tekerleğe seçici olarak dağıtan isteğe bağlı quattro spor diferansiyel ile size sürekli dört tekerlekten çekiş quattro sunar. Karakteristik RS ayarına sahip uyarlanabilir havalı spor süspansiyon, çevik tepki ve üstün yol tutuş dengesi için dört tekerlekten direksiyon, bu ekstra dokunuşu ekler.

Önkoşulları dayatmak: 441 kW ve 800 Nm maksimum torka sahip 4.0 litrelik V8 TFSI motor ( Ortalama yakıt tüketimi: 13,6 - 13,2 l/100 km; Ortalama C02 emisyonları: 308-300g/km.) quattro sürekli tüm tekerlerden yönlendirme ve saf dinamizm sunmak için 8 vitesli otomatik tiptronic.

Yenilikçi teknoloji: Opsiyonel elektromekanik devrilme stabilizasyonu, özellikle virajlarda sürüş dinamikleri daha da iyileştirir. Audi drive select ile araç özelliklerini değiştirmek için direksiyondaki RS modu düğmesine basmanız yeterlidir.

Güçlü ve dinamik: Tasarım Geniş hava girişlerine sahip RS tamponu, karakteristik ön spoyler ve RS ile farklılaştırılmış petek yapılı radyatör ızgarası, ön görünümde etkileyici vurgular oluşturuyor. Çarpıcı siluet, güçlü duruşunun altını çiziyor.

Karbon / siyah stil paketi

Karbonda yatay çubuklu parlak siyah difüzör eki, RS'e özgü oval egzoz boruları ve RS tavan kenarı spoyleri gibi RS'e özgü unsurlar, isteğe bağlı Karbon/siyah stil paketi ile Audi RS Q8²'in performansını vurgular. Ön görünümdeki etkileyici vurgular, güçlü görünümü tamamlar.

Görebileceğiniz gerçek mükemmellik

Audi RS Q8² ile, RS’e özgü tasarım paketlerine uyması için, çeşitli renklerdeki 5 Y kollu rotor tasarımına sahip 23 inç alaşım jantları tercih edebilirsiniz. Antrasit grisi, kırmızı veya mavi renkte, opsiyonel RS seramik frenler ve kollar sayesinde saf mükemmelliği görebilirsiniz.

Görün. Dokunun. Deneyimleyin.

Audi RS Q8²'in iç mekanı, her yolculukta size çeşitli şekillerde yardımcı olan çok çeşitli dijital teknolojilerle donatılmıştır. Audi sanal kokpitindeki RS'e özel ekranlar size tork, performans, hızlanma, tur süreleri ve G-kuvvetleri hakkında istediğiniz bilgileri verir.

Performans gündelik kullanım ile buluşuyor.

Audi RS Q8² birçok olasılığa açıktır. Etkileyici performansının yanı sıra, mükemmel günlük kullanılabilirlik de sunar. Koltuklar yatırıldığında daha da fazlasını sunar: Bu, depolama alanını 1.755 litreye çıkarır. Üç kişilik arka koltuk sırası standart olarak ileri geri hareket ettirilebilir.

Daha özgün. Audi exclusive³ ile.

Seçilen dekorlar, renkli deri ve Audi exclusive³ renk seçenekleri ile, Audi RS Q8²’inizi ilham verici özel yapım bir otomobile çevirin ve geniş bir yelpazeye sahip renklerin arasından seçim yapın. Örneğin, Audi exclusive Metalik Ascari mavi rengiyle.

Zevkinize uygun kişiselleştirme

Audi exclusive³ sayesinde Audi RS Q8²in iç mekanına kişisel bir dokunuş da verebilirsiniz: örneğin Audi exclusive kontrast elmas gümüşü dikişli jet grisi elmas gümüşü Valcona deri döşeme ile.


Aşağıdaki formu doldurarak, araç ve model uzmanlarımızın sizinle iletişime geçmesini sağlayabilirsiniz.

Araç Talebi

Adınız Soyadınız