Çok yönlü birinci sınıf SUV

Akıllı teknolojiler, etkileyici bir sürüş deneyimi, güçlü bir tasarım ve yedi kişiye kadar geniş alan - işte bunlar Audi Q7'dir.


Q7

Çok yönlü birinci sınıf SUV

Akıllı teknolojiler, etkileyici bir sürüş deneyimi, güçlü bir tasarım ve yedi kişiye kadar geniş alan - işte bunlar Audi Q7'dir.

Dijitalleşme

MMI dokunmatik tepkili üst düzey bilgi-eğlence sistemi MMI navigasyon plus, Audi Q7'de standart olarak gelir.

Sürüş deneyimi

Standart quattro dört tekerlekten çekiş, sportif kullanım sağlar.

Tasarım

Toplam uzunluğu beş metreden fazla olan Audi Q7, heybetli bir görünüme sahiptir.

İşlevsellik

Audi Q7'nin iç tasarımı, konfor ve dijital teknolojilerin bir karışımıdır.


Karmaşık fonksiyonlar, kolay kullanım

MMI dokunmatik yanıtlı standart üst bilgi-eğlence sistemi MMI navigasyon plus, dijital dünyaya açılan kapınızdır. Orta konsolun yanındaki iki büyük renkli ekranı kullanarak navigasyon, rahatlık ve klima fonksiyonlarını kontrol edebilirsiniz. Bir düğmeye basmak size dokunsal ve akustik geri bildirim sağlar. Sistem ayrıca doğal dil etkileşimi² kullanılarak da çalıştırılabilir.

Hareketli dinamikler

Standart quattro dört tekerlekten çekiş, sportif kullanım sağlar. Yine standart olarak gelen Audi drive select dinamik yol tutuş sistemi ile aracın yüksekliğini düzenleyen isteğe bağlı spor süspansiyon da dahil olmak üzere aracın özelliklerini aktif olarak etkileyebilirsiniz. Audi Q7'de isteğe bağlı yalpalama stabilizasyonu yan savrulmayı azaltır ve opsiyonel tüm tekerlerden yönlendirme, daha kolay ve daha sportif yol tutuşu sağlar. Tüm motorlar, standart olarak, daha az tüketimle sonuçlanan verimli sürüş sağlayan mild hibrit teknolojisiyle gelir.

Güçlü ve sportif – Dış tasarım

Daha da sportif bir görünüm için isteğe bağlı Stil Paketlerini tercih edin.

Siyah stil paketi: Opsiyonel siyah stil paketi ilginç bir kontrast sağlar: Audi Singleframe'in dış tasarımına, yan camlardaki kaplama şeritlerine, ön ve arka tamponlara ve yan ayna muhafazalarına siyah vurgular ekler.

S line donamı: Standart Sline donanım, ön ve arka Sline tamponları, arkada sportif vurgulu gövde altı koruması içerir.

Sline spor iç görünüm paketi: Opsiyonel Sline spor iç görünüm paketi, özellikle sportif bir iç mekan sağlar. Ön spor koltuklar, çok işlevli plus ve S amblemli 3 kollu tasarımlı bir direksşyon ile alüminyum kaplamalı aydınlarmalı kapı eşiği çıtaları ve önde 5 amblemi içerir.

İyi aydınlatılmış

Audi Q7, standart olarak LED teknolojisine sahip farlara sahiptir. Opsiyonel olarak Audi lazer ışığına sahip HD Matrix LED teknolojili farları da sipariş edebilirsiniz. Bu özelliklerin konturları ve ışık imzası, Audi Q7'nin genişliğini görsel olarak vurgular. Aktif ışık dağıtımı, ayırıcı teknik özellikleridir. Etkileyici menzili ile Audi lazer ışığı, üst hız aralığında LED uzun huzmeyi tamamlar.

Esnek taşıma

Audi Orijinal Aksesuarları⁴, günlük hayatı kolaylaştıran isteğe bağlı özellikler için kaynağınızdır. Örneğin: kayak ve bagaj kutusu. Kilitlenebilir, her iki taraftan da rahatça yüklenebilir ve tasarımına bağlı olarak size 400 litreden fazla ek depolama alanı sunar.

Arttırılmış parlaklık

Audi Orijinal Aksesuarlarından⁴ isteğe bağlı giriş LED'inin ayırt edici özellikleri, özel logo projeksiyonu ve artırılmış parlaklığıdır.

Audi exclusive

Audi exclusive⁵ ile Audi Q7'nizi ilham verici bir şekilde benzersiz yapın - sizin kadar kusursuz olun. Geniş bir renk yelpazesinde seçilmiş kaplamalar, renkli deri ve exclusive kişiselleştirilebilir renkler ile. Tam olarak nasıl istersen.

Aşağıdaki formu doldurarak, araç ve model uzmanlarımızın sizinle iletişime geçmesini sağlayabilirsiniz.

Araç Talebi

Adınız Soyadınız