Bir SUV'dan daha fazlası

Audi Q5, sportifliği yüksek günlük kullanılabilirlikle birleştirir.


Q5

Bir SUV'dan daha fazlası

Audi Q5, sportifliği yüksek günlük kullanılabilirlikle birleştirir.

Dış

Sportif tasarım dili ilk bakışta cezbeder ve quattro dört tekerlekten çekiş sayesinde dinamizmi her yolculukta etkileyicidir.

İç

Audi Q5'te konforlu baş ve diz mesafesi de dahil olmak üzere beş kişilik geniş alana sahip cömert bir alan konseptini deneyimleyin.

Tüylerinizi diken diken eden tasarım

Audi Q5'in büyüleyici tasarım dili, sportif unsurlar ve kendinden emin karizma içerir. Yüksek hava girişleri ve dikey olarak nervürlü bir görünüme sahip düz geniş Audi Singleframe ile belirgin şekilde heykelsi ön kısmı, aracın kendine özgü özgüvenini kanıtlar. Yamuk egzoz boruları, yatay süslemeli difüzör ve farların altında tüm araç genişliği boyunca uzanan krom şerit, dinamik tasarımı uyumlu bir şekilde tamamlar.

Yeni aydınlatma senaryoları

OLED'leri üç boyutlu bir düzende küçük, ayrı ayrı kontrol edilebilen segmentler halinde gruplamak, yeni aydınlatma senaryoları oluşturmayı mümkün kılan etkileyici bir ışık düzenlemesi üretir. Müşteriler, bir araç satın alırken, kişisel bir dokunuş eklemek için isteğe bağlı üç arka lamba ışık imzası seçeneğine sahiptir. Ek olarak, sürüş moduna bağlı olarak, arka ışık imzasının karakteri, kullanım sırasında otomatik olarak uyarlanır. Opsiyonel dijital OLED arka lambalar yakınlık algılama ile donatılmıştır²: Araç hareketsizken ve arkadan yaklaşan başka bir araç veya yol kullanıcısı 2 metre yakına geldiğinde, daha geniş bir görünür alan oluşturmak için tüm OLED segmentleri otomatik olarak etkinleştirilir.

Büyüleyici sürüş dinamikleri

Audi Q5, etkileyici bir şekilde spontane, dinamik hızlanma ve çevik yol tutuşu sunar. Tamamen değişken quattro sürüşü de mevcuttur. Bu, tahrik kuvvetlerinin gerektiği gibi tek tek tekerlekler arasında dağıtılmasını sağlar. Ek olarak, Audi drive select, sürücünün çeşitli modlar aracılığıyla araç özelliklerini ayarlamasına olanak tanır.

Bireysellik için bol alan

Koltukların özellik yelpazesi masaj işlevine kadar uzanır. Karanlıkta, ambiyans aydınlatma paketi plus çekici vurgular ekler - design selection iç görünüm paketinde standarttır. Dünyaya bağlı - Audi Q5'te doğal olarak. Örneğin Çevrimiçi İlgi Çekici Noktalar ile yakındaki benzin istasyonlarını veya otoparkları doğrudan opsiyonel MMI touch ile MMI navigasyon plus'ta görüntüleyebilirsiniz.

Pratik ve zarif: Yüksek oturma pozisyonu, trafik durumuna iyi bir genel bakış sağlar. Aracın yatay gövde çizgisi, genişlik ve konfor izleniminin temelini oluşturuyor. Oyulmuş bir trim şeridi, gösterge panelinin tüm genişliği boyunca uzanır.

Aramak geçmişte kaldı: Çevrimiçi trafik bilgileri plus, trafik durumu, engeller ve trafik sıkışıklığının oluşumu ve çözümü hakkında son derece ayrıntılı gerçek zamanlı bilgiler sayesinde hedefinize giden en hılzı rotayı bulmanıza yardımcı olabilir. VE myAudi navigasyon ile hedefleri arayabilirsiniz.

Her gün premium deneyimi yaşayın: İsteğe bağlı değişken katlanır paspas, elektrikle çalışan bagaj kapağının sensör kontrolü ve isteğe bağlı uyarlanabilir havalı süspansiyon aracaılığıyla araç yüksekliğinin manuel olarak düşürülmesi gibi akıllı çözümler yüklemeyi kolaylaştırır.

Daha kusursuz. Audi exclusive ile: Audi Q5'inizi seçkin dekorlar, renkli deri ve Audi exclusive özel gövde rengi seçenekleri ile ilham verici bir modele dönüştürün ve geniş bir renk yelpazesi arasından seçim yapın.

Örneğin dış kısımda, Audi exclusive Metalik Ascari mavi rengiyle.

Zekinize uygun kişiselleştirme: Audi exclusive sayesinde Audi Q5'in iç mekanına da kişisel bir dokunuş verebilirisiniz:

örneğin, elmas dikişli ve okyanus mavisi kontrast dikişli kaymaktaşı beyazı Fine nappa Audi exclusive deri döşeme ile.

Sportif ön uç: Matrix LED farlardaki siyah öğeler, siyah Audi halkaları ve siyah vurgulara sahip siyah stil paketi plus aracın sportifliğini vurgular.

Çarpıcı arka: Siyah Audi halkaları, tampondaki siyah vurguların yanı sıra model adının ve motor gücü/teknoloji yazısının iptali ile, aracın daha da sportif görünmesini sağlar. LED arka lambalar veya yenilikçi OLED arka lambalar özel bir aydınlatma türü üretir.


Q5 Sportback

Q5 Sportback

SUV yeniden tanımlandı

Audi Q5 Sportback, bir SUV'un güçlü performansını yüksek günlük kullanılabilirlikle birleştirir.

Panoramik görünüm

Bu 360 derecelik animasyonda Audi Q5 Sportback'i farklı açılardan deneyimleyin.

Dış

Coupe benzeri tavan çizgisi, sportif tasarım dilini vurgularken, quattro dört tekerlekten çekiş, her seferinde büyüleyici bir sürüş sağlar.

İç

Düz eğimli arka kısmıyla bile Audi Q5 Sportback, rahat bir baş ve diz mesafesi dahil olmak üzere beş kişi için bol miktarda alan sunar.

Her sürüş bir ifadedir

Audi Q5 Sportback'in tasarımı, dinamik ve üstün karizması ile etkileyicidir. Opsiyonel S line donanım serisi daha da sportif vurgular ekler.

Her açıdan sportif: Diğer bir özellik ise coupé benzeri tavan çizgisine ifade katan ve aracın aerodinamik görünümünü yoğunlaştıran geniş, düz eğimli arka kısmıdırç Yatay süslemeli difüzör ve sportif tavan kenarı spoyleri dinamik tasarımı tamamlar.

Önden de etkileyici: Audi Q5 Sportback'in ön kısmı, çarpıcı girişleri ve petek görünümlü düz, geniş Audi tek çerçevesi ile benzersiz bir özgüven göstergesidir.

OLED özel ışık imzalı arka farlar

Audi Q5 Sportback için isteğe bağlı OLED'ler, üç boyutlu bir düzende küçük, ayrı ayrı kontrol edilebilen segmentler halinde düzenlenir ve etkileyici sıralamaları sayesinde yeni aydınlatma senaryoları yaratır. Aracı satın alırken isteğe bağlı üç farklı arka ışık imzası tasarımı arasından seçim yapabilirsiniz. Ek olarak, arka ışık imzasının karakteri, kullanım sırasında sürüş modunu yansıtmak için otomatik olarak değişir. Yenilikçi OLED teknolojisine sahip isteğe bağlı arka lambalar, yakınlık algılama ile donatılmıştır²: araç hareketsizken ve arkadan yaklaşan başka bir araç veya yol kullanıcısı 2 metre içinde geldiğinde, daha geniş bir görünür alan oluşturmak için tüm OLED segmentleri otomatik olarak etkinleştirilir. Animasyon, arka lamba varyantı 1'in dinamik ışık aşamasını gösterir.

Büyüleyici sürüş dinamikleri

Audi Q5 Sportback etkileyici bir şekilde spontane, dinamik hızlanma ve çevik yol tutuşu sunar. Araç, sürüş koşullarını sürekli olarak izleyen ve çekiş gücünü gerektiği gibi tekerlekler arasında dağıtan ultra teknolojiye sahip bir quattro ile birlikte gelir. Bu, sürüş hassasiyeti ve sportif, arkaya eğimli yol tutuşu sağlar. Kendi gereksinimlerinize göre uyarlanmış bir sürüş hissi için Audi drive select, istediğiniz araç özelliklerini ayarlayabileceğiniz çeşitli mod seçenekleri sunar. Daha fazla performans, daha fazla konfor veya ikisinin bir kombinasyonunu seçin.

İç mekan: pratik ve işlevsel

Boyut, performans ve işlevsellik kombinasyonu Audi Q5 Sportback'i diğerlerinden ayırır. Yükseltilmiş oturma konumu, karayolu trafiğinde iyi bir görüş sağlar. Yatay olarak yönlendirilmiş çizgileri, ferahlık ve rahatlık izlenimini vurgular. Gösterge panelinin tüm genişliği boyunca üç boyutlu olarak şekillendirilmiş dekoratif bir kaplama uzanır.

Sportif ve zarif: Opsiyonel Fine nappa desgn selection deri, görsel vurgular ekler. Öndeki spor koltuklar, tam oturan bir oturma konumu ve belirgin koltuk yan destekleri sunar. Kontrast dikişli criollı kahverengi koltuk döşemesi, aracın şık karakterini vurgular.

Kelimenin tam anlamıyla yol gösteriyor: Çevrimiçi İlgi Çekici Noktalar, yakındaki benzin istasyonlarını veya otoparkları MMI touch ile MMI navigasyon plus'tagörüntülemek için kullanılabilir. Çevrimiçi Trafik Bilgileri plus, trafik koşulları, sıkışıklık ve engeller hakkındaki veriler sayesinde en hızlı rotayı bulmanıza yardımcı olabilir.

İşlevsel ve şık: Özellikle pratik bir özellik, ayrı ayrı veya birlikte katlanabilen iç bölümden oluşan esnek arka koltuk sırasıdır. İsteğe bağlı, değişken katlanabilir bagaj bölmesi paspası ve sensör kontrollü bagaj bölmesi kapağı gibi akıllı çözümler, yüklemeyi kolaylaştrır.

Daha kusursuz. Audi exclusive³ ile:

Audi Q5 Sportback'inizi Audi exclusive³'den seçilen dekorlar, renkli deri ve özel gövde rengi seçenekleri ile ilham verici bir özel yapım modele dönüştürün ve geniş bir renk yelpazesi arasından seçim yapın. Dışta, örneğin Audi exclusive metalik Java yeşili kişiselleştirilebilir gövde rengi ile.

Zevkinize uygun kişiselleştirme:

Audi exclusive³ sayesinde Audi Q5 Sportback'in iç mekanına kişisel bir dokunuş da verebilirsiniz: örneğin, iguana yeşili kontrast dikiş ve fitilli Jet Grisi Fine nappa Audi exclusive deri döşemesinin yanı sıra Piyano Siyahı Audi exclusive dekoratif süslemeleri ile .

Audi Orijinal Aksesuarları

Audi Orijinal Aksesuarları⁴, Audi Q5 Sportback'inize daha da fazla özellik eklemeniz için size sayısız yol sunar. Örneğin, offroad stil paketi, koşu tahtaları veya çeşitli jant seçenekleriyle.


Aşağıdaki formu doldurarak, araç ve model uzmanlarımızın sizinle iletişime geçmesini sağlayabilirsiniz.

Araç Talebi

Adınız Soyadınız