Çok yönlü bir araç.

Yeni Audi Q3, harika çok yönlü özellikleriyle bir aile SUV'udur. İkinci nesilde sadece görsel açıdan daha öz güvenli görünmekle kalmaz, aynı zamanda oldukça geniş mekânı, kapsamlı uyarlanabilme özellikleri ve birçok pratik ayrıntısı sayesinde çok daha fazla kullanım değeri sunar. Sekizgen tasarımlı singleframe ve geniş yan hava menfezleri, kaslı ön kısmı niteler. Geniş ve uyarlanabilir: Arka koltukların ve koltuk arkalıklarının konumuna bağlı olarak bagaj bölümünün hacmi toplamda 530 ya da 675 litredir. Arkalıkların katlanmasıyla bu rakam 1.525 litreye çıkar. Yeni Audi Q3, dijital bir kokpit ve touch response özellikli MMI ile de öne çıkar. Birçok segmentten alınan sayısız bilgi-eğlence sistemi çözümü, kompakt SUV'un çevresiyle olan bağlantısını kurar. Yeni asistan sistemler, park sırasında, şehir içi sürüşte ve uzun yolculuklarda sürücüyü destekler. Tıpkı daha da geliştirilmiş süspansiyon gibi bu özellikler de konforu artırır.


Q3

Ortalama yakıt tüketimi¹: 6,1–5,8 l/100 km; Ortalama CO₂ emisyonları¹: 139–133 g/km.

Aralıklarda verilen yakıt tüketimi ve CO₂ emisyonu değerleri kullanılan lastik/jant setine bağlıdır.

Dış

Dinamik genel görünümüyle Audi Q3, şehirli yaşam tarzını yansıtır.

Sürüş dinamikleri

SUV karakteri özellikle arkadan görünüşte belirgin bir şekilde öne çıkıyor.

İşlevsellik

Koltuk arkalıkları katlandığında, Audi Q3 bagaj için 1.405² litreye kadar alan sağlar.

En özgün SUV

Ön uç, dikey payandalara sahip büyük Singleframe ızgara tarafından domine edilir. Omuz çizgisiyle birbirine bağlanan farlar ve arka lambalar tek bir tasarım öğesi oluşturur. İki donanım serisinden birini seçin – Advanced ve S line. Puls turuncu ve turbo mavi dahil on bir gövde rengi mevcuttur. Jantlar için 18 ila 19 inç arasında değişen seçeneklere sahipsiniz.

Geniş ve değişken

Koltukları istediğiniz gibi elektrikli olarak ayarlayabilirsiniz. Uzun dingil mesafesi sayesinde, siz ve yolcularınız geniş baş ve diz mesafesinin keyfini çıkarabilirsiniz.

Yeniden düzenleme - basitleştirildi: Arka koltuk sırasınnın ileri/geri konumunu 15 santimetre ayarlayabilirsiiniz. Arka koltuk sırasının ve sırtlıkların konumuna bağlı olarak, 410 litre'ye kadar bagaj hacmi emrinizdedi.r Koltuk arkalıkları katlandığında bu, 1.405 litre'ye kadar çıkıyor.

Pratik detaylar: Seyahatlerinizde daha fazla konfor ve rahatlık için Audi, isteğe bağlı eşya gözleri paketini sunar. Özel avantajları: Ön koltuk sırtlıklarındaki ağlarda küçük eşyaları saklayabilirsiniz. Ön yolcu koltuğunun altında ek bir saklama bölmesi mevcuttur.

Tüm görevlerin ustası

Audi drive select dinamik yol tutuş sistemi ile sürüş durumuna, yol durumuna veya kendi ihtiyaçlarınıza bağlı olarak aracınızın özelliklerini etkilemeyi seçebilirsiniz. Kullanışlıdan verimliye ve sportife uzanan altı profil arasından seçim yapın.

Güçlü, rafine ve verimli

Audi Q3'ünüzün motoru söz konusu olduğunda, size 110 kW'lık TFSI motor seçeneği sunuyoruz (ortalama yakıt tüketimi¹: 6,1–5,8 l/100 km; ortalama CO₂ emisyonları¹: 139–133 g/km).


Sadece güven

Audi Q3 size aralarından seçim yapabileceğiniz bir dizi sürücü asistan sistemi³ sunar. Öne çıkan özelliklerden biri, isteğe bağlı uyarlanabilir hız sabitleyicidir³. Hızlanmanıza, frenlemenize, hızı ve mesafeyi korumanıza ve şeritte kalmanıza yardımcı olur.

Güçlü, rafine ve verimli

Audi Q3'ünüzün motoru söz konusu olduğunda, size 110 kW'lık TFSI motor seçeneği sunuyoruz (ortalama yakıt tüketimi¹: 6,1–5,8 l/100 km; ortalama CO₂ emisyonları¹: 139–133 g/km).

Dijitalleşmeye odaklanın

Audi Q3, standart olarak 10,25 inç dijital gösterge paneli dahil sanal kokpit ile donatılmıştır. Mobil cihazlarınızı araca bağlamak için çeşitli arayüzler ve bağlantı noktaları mevcuttur. Kontrol terminalinin en üst versiyonu – opsiyonel MMI touch özellikli MMI navigasyon plus – yüksek çözünürlüklü renkli ekranında el yazınızı bile tanır.

Görünürdeki tüm bilgiler: Opsiyonel Audi sanal kokpitte, çok çeşitli bilgilere bir bakışta son derece net bir şekilde erişebilirsiniz.

Birinci sınıf müzik deneyimi: 3D sese sahip SONOS Premium Ses Sistemi ile yepyeni bir ses dünyasını deneyimleyin.

Audi exclusive

Audi Exclusive⁴ ile Audi Q3'ünüzü sizin kadar kusursuz, ilham verici bir özel yapıma dönüştürün. Seçilmiş dekorlar, renkli deri ve geniş bir renk yelpazesinden özel gövde renkleri. Tam istediğin gibi.

Audi exclusive⁴, Dış

Birçoğu olağanüstü olanı arıyor. Siz onu kendiniz tanımlayın. Audi Q3'ünüzü ilham verici bir özel yapıma dönüştürün - örn. Audi exclusive⁴ Nardo Grisi kişiselleştirilebilir gövde rengi ile.

Audi exclusive⁴ Mat efektli gövde renkleri

Bu Audi Q3'teki mat efektli floret gümüşü gövde rengi, insan saçından daha kalın olmasa da altı katmandan oluşur. Böylece aracın çevresel etkilere, aşınma ve yıpranmaya karşı mümkün olduğunca korunması sağlanır.Mat efektli Daytona gri ve mat efektli Tau gümüşü de mevcuttur.

Audi exclusive⁴, İç

Audi Sport GmbH⁶,⁵, kırmızı renkli dikişlerle iç mekanda da ilave vurgular yaratın: koltuklarda ve kapı kol dayamalarında, isteğe bağlı orta kol dayamasında, direksiyon kolonu, vites/vites kolu körüğünde ve zeminde kırmızı kontrast dikişler siyah kenarlı siyah paspaslar.


Q3 Sportback

Q3 Sportback

Ortalama yakıt tüketimi¹: 6,1–5,8 l/100 km; Ortalama CO₂ emisyonları¹: 139–133 g/km.

Aralıklarda verilen yakıt tüketimi ve CO₂ emisyonu değerleri kullanılan lastik/jant setine bağlıdır.

Dışa dönük SUV coupé

Audi Q3 Sportback, bir coupé'nin estetiğini ve duygusallığını bir SUV'nin gücü ve işlevselliği ile birleştirir.

Dış

Audi Q3 Sportback, bir coupé'nin estetik ve duygusal çekiciliğini bir SUV'un gücü ve işlevselliği ile birleştirir.

Sürüş dinamikleri

TFSI teknolojisine sahip güçlü motoru (ortalama yakıt tüketimi¹: 6,1–5,8 l/100 km; ortalama CO₂ emisyonları¹: 139–133 g/km) direksiyon başında bol eğlence sağlar.

İşlevsellik

Bagaj bölmesinin hacmi 410² ile 1.280 litre² arasında değişmektedir. İsteğe bağlı elektrikli bagaj kapağı, bir ayak hareketiyle rahatlıkla açılabilir.

İlerici tasarım

Sekizgen tasarımlı büyük Singleframe ızgara ve yan hava girişleri, Q3 Sportback'in ön kısmına hakimdir. Yandan bakıldığında coupé benzeri silüet hemen göze çarpıyor. Arka bölümün özellikleri arasında akıcı, eğimli tavan çizgisi, alçak arka cam ve keskin hatlara sahip arka lambalar yer alıyor. Dış tasarımı kişisel zevkinize göre özelleştirin. Opsiyonel S line'ı seçerseniz Audi Q3 Sportback'iniz kontrast renkli tamponlar, 5 V kollu S tasarımlı alaşım jantlar, alüminyum kaplamalı aydınlatmalı kapı eşiği çıtaları ve önde S logosu ile birlikte gelir.

Direksiyon başında eğlence standart olarak gelir.

Audi Q3 Sportback, yolda dinamik performansı artıran çeşitli teknolojilerle donatılmıştır.

Teknik destek: Opsiyonel spor süspansiyon, iyi bir çekiş sağlar. İlerici direksiyon, örneğin virajlı şehirlerarası yollarda veya dönüş sırasında doğrudan direksiyon özellikleri sunar. Audi drive select dinamik yol tutuş sistemi aracılığıyla sürüş deneyiminizi aktif olarak etkileyebilirsiniz.

Arka plan asistanı: 360 derece kamera, Audi Q3 Sportback'in hemen etrafındaki tüm alanı kaplar. Uyarlanabilir hız sabitleme sistemi, hızlanmanıza, frenlemenize ve hız ile mesafeyi korumanıza yardımcı olur.

Çok yönlü ve işlevsel

Arka koltuk sırası artı üç kişilik alan sunar, 130 mm ileri geri hareket ettirilebilir ve üçe bölünmüş sırtlıklarının açısı yedi aşamada ayarlanabilir. Bagaj bölmesinin hacmi 410² ile 1.280 litre² arasında değişir ve isteğe bağlı elektrikli bagaj kapağını bir ayak hareketiyle kolayca açabilirsiniz.

Esnek taşıma

Audi Orijinal Aksesuarları⁶ günlük işlerinizi kolaylaştıran pratik özellikler sunar: Bisiklet rafı ile bisikletlerinizi rahatlıkla taşıyabilirsiniz.

Ek depolama seçenekleri

Bagaj bölmesi tepsisi⁶ ve katlanabilir bagaj bölmesi kutusu⁶ sayesinde daha küçük eşyaları güvenle yerleştirebilirsiniz.

Tasarıma ortak olun.

İsteğe bağlı sunulan design selection gibi çok çeşitli iç görünüm paketleri arasından seçim yapın. Önde spor koltuklar, ambiyans aydınlatma paketi plus ve koyu renkte Dimension alüminyum kaplamalar içerir.

Sportif iç mekan: İsteğe bağlı olarak sunulan S line iç görünüm paketinde S amblemli spor ön koltuklar, 3 kollu tasarımlı çok işlevli, deri direksiyon kolonu, direksiyon kolunu kulpları ve delikli deri vites topuzu ile paslanmaz çelik pedallar ve ayak dayama yeri bulunur.

Dijital kokpit: MMI navigasyon plus'ı, isteğe bağlı MMI bilgi-eğlence sisteminin en üst versiyonu olan MMI touch ile orta konsoldaki 10.1 inçlik ekran üzerinden kontrol edebilirsiniz.

Audi exclusive

Audi Exclusive⁷,⁸ ile Audi Q3 Sportback'inizi sizin kadar kusursuz, ilham verici bir özel yapıma dönüştürün. Seçilmiş dekorlar, renkli deri ve geniş bir renk yelpazesinden özel gövde renkleri. Tam istediğiniz gibi.

Audi exclusive⁷, Dış

Birçoğu olağanüstü olanı arıyor. Siz onu kendiniz tanımlayın. Audi Q3 Sportback'inizi ilham verecek şekilde benzersiz yapın - örn. Audi exclusive⁷ sedefli Misano kırmızısı kişiselleştirilebilir gövde rengi ile .

Audi exclusive⁷ mat efektli gövde renkleri

Audi Q3 Sportback'in mat efektli Tau gümüşü gövde rengi, insan saçından daha kalın olmasa da altı katmandan oluşuyor. Böylece aracın çevresel etkilere ve aşınma ve yıpranmaya karşı mümkün olduğunca korunması sağlanır. Mat efektli Daytona gri ve mat efektli floret gümüş de mevcuttur.

Audi exclusive⁷, İç

Audi Sport GmbH⁷,⁸, kırmızı renkli dikişlerle iç mekanda da ilave vurgular yaratın: koltuklarda ve kapı kol dayamalarında, isteğe bağlı orta kol dayamasında, direksiyon kolonu, vites/vites topuzunda ve siyah kenarlı siyah paspaslarda kırmızı kontrast dikişler.

Aşağıdaki formu doldurarak, araç ve model uzmanlarımızın sizinle iletişime geçmesini sağlayabilirsiniz.

Araç Talebi

Adınız Soyadınız