Dikkat! Yüksek Adrenalin İçerir.

Sizi siz yapan prensiplerinizden ödün vermeden daha fazlası için kendisini geliştirenlerdenseniz, Yeni Golf R tam da sizin için üretildi. 320 PS güce sahip 2.0 TSI motor, tüm çekiş gücünü minimum kayıpla 4 tekerleğe ileten 4MOTION® çekiş sistemi ve dördüncü evrim seviyesine erişen 7 ileri Çift Kavramalı Şanzıman “DSG” sayesinde Yeni Golf R, 0'dan 100 km/s'ye sadece 4,7 saniyede çıkarken, azami 270 km/s sürate ulaşır. Bir Golf’te ilk kez kullanılan Tork Vektörleme “Torque Vectoring”, virajlarda fizik kurallarını zorlayan bir yol tutuş sağlar. Sistemin sunduğu bir diğer yenilik olan “Drift Mode” sürüş modu, Yeni Golf R’ı gaz pedalı ve arka aks üzerinden yönlendirmeye olanak tanır. Aynı araç üzerinde önden çekiş, arkadan itiş ve dört tekerlekten çekiş özellikleri bir arada, dinamik, yenilikçi ve ilham verici Yeni Golf R’da.


R

  • 19'' Estoril alüminyum alaşım jantlar
  • Sportif ''R'' ön ve arka Tamponlar
  • Premium LED paket (IQ LIGHT LED Matrix farlar, Dinamik uzun far asistanı''Dynamic Light Assist'', Dinamik sinyal lambaları)
  • ''R-Performance'' paket (19'' ''Estoril'' alüminyum alaşım jantlar, Arttıtılmış azami hız limiti (270km/s), Drift mod)
  • Sportif ''R'' ön ve arka tamponlar

Aşağıdaki formu doldurarak, araç ve model uzmanlarımızın sizinle iletişime geçmesini sağlayabilirsiniz.

Araç Talebi

Adınız Soyadınız