Heyecanlı ve eğlenceli sürüş keyfi.

Elektrikli sürücü ve konforlu, sofistike iç mekanı ile Audi e-tron, yeni bir mobilite duygusu yaratıyor. İster şehir içinde park ederken olsun, ister uzun yolculuklarda, Audi e-tron birçok durumda sürücünün hayatını kolaylaştırır ve sportiflik ile günlük pratikliği birleştirir. Elektrikli dört tekerlekten çekiş ile birlikte iki elektrik motoru, mükemmel performans ve çevik kullanım sağlar. Büyük yüksek voltajlı batarya yeterli bir menzil için temeldir. Ev ve hareket halindeyken kapsamlı bir dizi şarj seçeneği ile birlikte, ödün vermek zorunda kalmadan tamamen elektrikli sürüşün keyfini çıkarabilirsiniz.


E-Tron

Elektrik. Ve birçok harika detaylar

Audi e-tron ile kendinizi elektrikli mobilitenin heyecan verici dünyasına bırakın.

Menzil

Audi e-tron, 300 kW'a kadar (408 hp) güç ve 390 Km'ye² kadar bir menzil sunar.

İster bir hafta sonu gezisine, ister bir tatil için daha uzun bir yolculuğa çıkın - maksimum 390 Km'ye² kadar menzile sahip Audi e-tron, uzun mesafeler için kesinlikle uygundur. Yüksek voltajlı pil ve akıllı bir geri kazanım sistemi de üzerine düşen görevi yerine getirir.

Şarj

Audi e-tron için hem evde hem de yolda çok çeşitli şarj seçenekleri mevcuttur.

Evde şarj

Kendi dört duvarınız elektrikli mobilite için hazır mı? Başlangıç konumunu kontrol edin ve burada şarj sistemleri ile elektrikli Audi'nizin bağlantısı hakkında bilgi edinin. (Ülkeye özgü bulunurluk değişiklik gösterebilir.)

Yolda şarj

Siz ve Audi'niz e-tron Şarj Hizmeti ile 320.000'den fazla halka açık şarj noktasına erişebilirsiniz. Hızlı şarj ağı, Avrupa'nın ana trafik rotaları boyunca tüm elektrikli Audi modellerine hızlı şarj noktaları sunmaktadır. Neredeyse sınırsız olan elektromobiliteyi keşfedin.

Elektrikli araçların menzili

e-araçlar sadece kısa mesafeler için uygun ve günlük kullanım için uygun değil mi? Elektrikli bir otomobilin menzili, e-mobilitenin başarısında önemli bir rol oynamaktadır. Devam eden geliştirme çalışmaları sayesinde, alternatif tahrik formu uzun mesafeye ulaştı. e-tron ve e-tron GT modelleri için menzil göstergesi ile kendiniz deneyin ve kışın e-arabalar hakkındaki ipuçlarımızı okuyun.

Menzil göstergesi


Çeşitli faktörleri göz önünde bulundurarak şehir trafiğinde, köy yollarında veya otoyolda ne kadar uzağa gidebilirim? e-tron GT modelleri için menzil göstergesi bu soruya cevap veriyor. WLTP döngüsünün aksine bu, klimanın açık olduğunu varsayar. Özellikle enerji tasarruflu bir sürüş tarzıyla (örneğin sabit bir orta hız veya klimasız) daha yüksek menzillere ulaşılabilir. Gerçeğe yakın sürüş profilleri için hızlanma ve yavaşlama aşamaları ampirik değerler temelinde hesaplanır.

Etkileyen faktörler


Elektrikli bir araç ile elde edilebilecek menzil, aşağıdakiler gibi çeşitli faktörlere bağlıdır:


bireysel sürüş stili

seçilen DriveSelect modu

açık olan elektrik tüketicileri

araç konfigürasyonu ve yükleme

iklim koşulları (hava)

Kış işletiminde özel özellikler


Kış işletiminde elektrikli otomobilinizin menzilini azaltabilecek başka faktörler de vardır, örneğin:


Kış lastikleri ile artan yuvarlanma direnci

Düşük sıcaklıklar ve zorlu yol koşulları da yuvarlanma ve hava direncini artırır

Açık elektrik tüketicileri

Buzlanmayı önlemek için yardımcı sistemler için gerekli sensörlerin ısıtılması

Tavan taşıyıcıları, portbagajlar vb. gibi eklentiler nedeniyle sürüş direncinde artış.

İçeri gir ve iyi hisset

İkinci evinize hoş geldiniz. Cömert baş ve diz mesafesi rahat oturmanızı sağlarken yüksek kaliteli malzemeler ayrıcalık hissini garanti eder. Neredeyse sessiz elektrikli sürüşün mümkün kıldığı düşük ses seviyesinin keyfini çıkarın.

Modern kokpit: Sezgisel olarak çalıştırılan göstergeler sayesinde, Audi e-tron'da dijital yaşamınızı yönetmeye devam edebilirsiniz.

Birinci sınıf- ikinci sırada bile: Audi e-tron'un arkasında üç kişiye kadar geniş alanın tadını çıkarılabilir. Alternatif olarak, bu SUV'nin işlevselliğinden yararlanabilirsiniz: Koltukları katlamak, 1664 litreye kadar depolama alanı açar.

İkinci evinize hoşgeldiniz: Geniş baş mesafesi ve diz mesafesi, rahat oturma ve ayrıcalık için yüksek kaliteli malzeme sağlar. Neredeyse sessiz elektrikli sürüş sayesinde düşük gürültü seviyesinin keyfini çıkarın.

Elektrifikasyon görselleştirildi

Audi e-tron, Audi tasarımının temel biçimsel deyimini yansıtır ve onu elektrik çağına çevirir. Yeni sürüş teknolojisinin stilini belirleyen ayrıntılar arasında kendine özgü eşik alanı, özel gündüz farı ışık imzası ve egzoz borularının olmaması yer alıyor.

Belirgin bir şekilde SUV: Yan görünümde omuz çizgisi önemli bir tasarım öğesidir. Ön farlardan yan taraftaki arka lambalara kadar uzanır ve Audi e-tron'unuza görsel olarak alçak bir ağırlık merkezi verir.

Audi exclusive: Audi exclusive renklerinin geniş yelpazesinden kişiselleştirilmiş metalik tango kırmızısı gövde rengini seçebilirsiniz.


e-tron Sportback

Audi e-tron Sportback

Elektrik. Ve birçok harika detaylar

Audi e-tron Sportback, geniş bir SUV'un gücünü dört kapılı bir coupé'nin zarafetiyle birleştiriyor.


Menzil

quattro dört tekerlekten çekiş, 300 kW'a kadar güç ve 399 km'ye kadar menzil² – direksiyonda büyük eğlenceye hazır olun.

Şarj

Audi e-tron için hem evde hem de yolda çok çeşitli şarj seçenekleri mevcuttur.

Evde şarj

Kendi dört duvarınız elektrikli mobilite için hazır mı? Başlangıç konumunu kontrol edin ve burada şarj sistemleri ile elektrikli Audi'nizin bağlantısı hakkında bilgi edinin. (Ülkeye özgü bulunurluk değişiklik gösterebilir.)

Yolda şarj

Siz ve Audi'niz e-tron Şarj Hizmeti ile 320.000'den fazla halka açık şarj noktasına erişebilirsiniz. Hızlı şarj ağı, Avrupa'nın ana trafik rotaları boyunca tüm elektrikli Audi modellerine hızlı şarj noktaları sunmaktadır. Neredeyse sınırsız olan elektromobiliteyi keşfedin.


Tasarım

Coupé benzeri tavan çizgisi, Audi e-tron Sportback'in sportif görünümünü vurgular. Ayrıca iç mekanda zarif bir atmosfer sunar.

Estetik öncü

Audi e-tron Sportback etkileyici bir şekilde sportif bir zarafet yayıyor. Eşiklerdeki atletik tasarım öğeleri, aşağıya monte edilmiş pili ortaya çıkarır ve görsel bir ağırlık merkezi oluşturur.

Duyguları ve arzuları uyandırır: Önde özellikle göze çarpan, dikey desteklere sahip sekizgen tasarım büyük Singlefrane'dir. Arkada, hafif eğimli tavan çizgisi hemen göze çarpıyor.

Dijital Matrix far: Devrim niteliğindeki yeni far teknolojisi, yüksek çözünürlüklü ışık görüntülerinin doğrudan yansıtılması yoluyla uyarlanabilir ışık dağıtma ve ışık yardımı için sayısız olanaklar sunar.

İçi bile dışa dönük

Audi e-tron Sportback'in iç tasarımı, dijital teknolojilerin ve üstün konforun bir karışımını sunar.

Modern iç mekan: Audi sanal kokpit be MMI kolay kullanım sağlar. Standart panoramik cam tavan, ışıkla dolu hoş bir iç ambiyans sağlar ve verimli havalandırma yoluyla araç içindeki iklimi iyileştirir.

Fikirler için alan: İç mekan, 555 litrelik bagaj kapasitesi ile bol miktarda alan ce seçenekler sunuyor. Koltuklar yatırıldığında bu miktar 1.594 litreye kadar çıkıyor. Arka koltuktaki yolculuklar bile geniş baş ve diz mesafesinin keyfini çıkarıyor.

Sezgisel yanıt: MMI dokunmatik geri dönüşlü MMI navigasyon plus'ı orta konsoldaki iki büyük ekran üzerinden çalıştırıyorsunuz. Dokunmatik tepkisi teknolojisi sayesinde dokunsal geri bildirim alırsınız.

Aşağıdaki formu doldurarak, araç ve model uzmanlarımızın sizinle iletişime geçmesini sağlayabilirsiniz.

Araç Talebi

Adınız Soyadınız