Her yolculukta bir vurgu

Çarpıcı tasarımı ve yenilikçi teknolojileri ile Audi A8 size konforlu ve büyüleyici bir sürüş deneyimi sunuyor.


A8 L

Ender rastlanan kapasite

Audi A8 L'de arkada yüksek oturma konforu ile konforlu ve ekstra geniş bir iç mekana sahipsiniz.

Standart krom dış görünüm paketi ile zarafete odaklanır

Önde, arkada ve kapı kollarında bulunan parlak krom, zarif vurgular ekler ve aracın gövde rengine özel bir kontrast sağlar.

Kişisel favori noktanız

Hareket halindeyken çalışmak ve dinlenmek için ideal bir yer. Ön yolcunun arkasındaki koltukta oturan kişi için daha fazla alan ve özellikle rahat bir oturma pozisyonu.

Tüm dikkatleri üzerine çekiyor

Arka farlar için kullanılan OLED teknolojisi, tamamen dijital olan çarpıcı bir tasarım öğesi olan büyüleyici ve etkileyici bir aydınlatma tasarımı yaratıyor.

Sezgisel, entegre ve evrensel:

Örneğin³,⁴ ön koltuklarda gömülü ekranlarda cihazınızdan içerikler görüntüleyin, video yayınları izleyin, oyunlar oynayın veya uygulamalar kullanın. Ayrıca, arkadaki çok fonksiyonlu merkezi kumanda ünitesini kullanarak çeşitli iklim, koltuk ve konfor fonksiyonlarını ayrı ayrı ayarlayabilirsiniz.

Memnun edici bir yolculuk için: Yolcu tarafında arka koltuktaki yolcu için yatar koltuk özelliğine sahip opsiyonel Kontur/Konfor koltuklar, çeşitli ayar olanakları sayesinde ön yolcunun arkasında oturan kişiye çok yüksek seviyede konfor sunar.

Sizin için daha fazla alan: Koltuğunuza yerleşin ve Audi A8 L'nizde bir ferahlık hissi yaşayın. Rahat koltuklar ve daima gözünüzün sürüş bilgileri üzerinde olmasını sağlayan modern, interaktif ekran ve işletim konsepti rahat hissetmenizi sağlayan bir atmosfer yaratır.

Sezgisel, entegre ve evrensel: Örneğim, ön koltuklarda gömülü ekranlarda cihazınızdan içerikler görüntülerin, video yayınları izleyin, oyunlar oynayın veya uygulamalar kullanın. Ayrıca, arkadaki çok fonksiyonlu merkezi kumanda ünitesini kullanarak çeşitli iklim, koltuk ve konfor fonksiyonlarını ayrı ayrı ayarlayabilirsiniz.

Birinci sınıf bir ses deneyimi: Opsiyonel Bang&Olufsen 3D Advabced Ses Sistemi ile geniş aralıklı, derin ve yüksek bir sesin büyüsünü hissedin. Bu, neredeyse bir konser salonundaki gibi, sanal olarak eşsiz, orijinal 3D çevresel ses deneyimi yaratır.

Daha büyük düşün

Metalik Firmament mavi renkli yeni Audi A8 L, daha fazla baş ve bacak mesafesinin yanı sıra, son derece ferah bir ortama sahiptir. Daha uzun aks mesafesi ve daha geniş kapılarla benzerlerinden üstün bir tasarım.

Olağanüstü vurgular

Audi A8 L'nin arka tarafı, OLED arka lambaların yeni tasarımının yanı sıra ön ve arka tamponlarda ek krom şeritli standart krom dış paket ile tanımlanır. Eşik kaplamaları, yanlarda sportif vurgular sağlar.

Göz alıcı jantlar

Bir Audi'nin jantları yüksek standartları karşılar. Tasarım açısından, ilerici bir zarafet yayıyorlar. Neden kendinizi şımartmıyorsunuz ve güçlü bir varlık yaratmıyorsunuz.

Hassas. Dinamik. Kolay fark edilir.

Gelecek nesil aydınlatma teknolojisi ile büyülenin. Opsiyonel dijital Matrix LED farlara ve standart OLED arka lambalara sahiptir. Sürüş moduna bağlı olarak, araç hareketsizken, ışık imzasının stili MMI ekran üzerinden ayarlanabilir.

Dijital Matrix LED farlar Devrim niteliğindeki far teknolojisi ile Audi A8 L'nizin tarzınıZI netleştirin. Ayrı ayrı seçilebilen etkileyici ışık animasyonları ve faydalı ışık fonksiyonları, yüksek çözünürlüklü ışık görsellerini doğrudan yansıtarak kullanılabilir.

OLED arka far ışık imzası: Eve gelme/evden ayrılma işlevinin dinamik ışık sıralaması, görünüşte neredeyse fütüristtir.

Kişisel dokunuşunuzu ekleyin

Platin grisi 7 kollu dinamik tasarıma sahip Audi Sport jantları ile Audi exclusive metalik Argus kahverengi kişiselleştirilmiş gövde rengi görünümünde Audi A8 L. İç kısım için, özgürce özelleştirilebilen deri döşemeler, paspaslar, renkli koltuk kemeleri veya iki yeni tasarım paketi arasında seçim yapabilirsiniz.

Zevkinize uygun kişiselleştirme 

İç mekanda, kontrast dikişler ve alabaster beyaz şeritlerin yanı sıra, baklava desenli, alabaster beyaz/siyah renkli, spor görünümlü, konfor için özelleştirilmiş konturlu koltuklar ile, Audi exclusive Valcona full-leather upholstery and trim wit Valcona deri döşeme mevcuttur.

Soğutulmuş veya tam kıvamında:

Audi exclusive⁵ soğutmalı torpidonun saklama bölmesi iki yatay 1 litrelik şişe alabilir. LED teknolojili iç aydınlatma ile donatılmıştır. Sıcaklık -6 °C ile +6 °C arasında ayarlanabilir.

Hayat kadar değişken

Audi Orijinal Aksesuarları⁶ iş için kullandığınız otomobilin tamamen çok yönlü bir kapasiteye sahip olmasını sağlar. Teknik özellikler ve görsel unsurlar, bu otomobili yeni ihtiyaçlara göre kolayca ayarlamanızı sağlar. Tekrar tekrar.

Mükemmel bitiriş:

Gövde rengi, jant, cam yüzeyler ve daha fazlası için, yazın Audi’nizi korumak ve bakımını yapmak amacıyla bakım ürünleri içeren pratik çantayı keşfedin.

Bir fincan kahvenin keyfini çıkarın:

Espresso mobil, otomobilde taze kahve demlemenizi sağlar. Espresso mobili kullanabilmeniz için Audi’nizin güvenli bir şekilde park edilmesi gerektiğinden, bir molanın keyfini çıkarın.

Anahtarlarınız için koruma:

Audi halkalara sahip anahtarlık, araç anahtarınızı kişisel isteğinizle uyumlu hale getirmenize izin verir. Anahtarlık orijinal anahtara takılmıştır.S8

Sportiflik için S

En sportif haliyle iş sedanı Audi S8² ile hedefinize hızlı ve rahat bir şekilde ulaşacaksınız.

Dinamik ve kendinden emin

Sportif diferansiyelli quattro ve dinamik dört tekerden yönlendirme gibi gelişmiş sürüş dinamikleri teknolojileri sayesinde performansı her sürüşte hissedin.

Sportif ve stil sahibi

En sportif haliyle iş sedanı. Audi S8², S'ye özgü dış ve iç özelliklere sahip metalik ultra mavi renktedir.

Yenilikçi ve büyüleyici

Arka lambalar için kullanılan OLED teknolojisi, tamamen dijital olan çarpıcı bir tasarım öğesi olan büyüleyici ve etkileyici bir aydınlatma tasarımı yaratıyor.

Şık bir ambiyans için S

S'E özgü özellikler ve yüksek kaliteli malzemeler, yeni Audi S8²'in iç mekanında sportif bir izlenim yaratır.

Dijital, yüksek çözünürlüklü, berrak: Audi sanal kokpit plus'ın ''dinamik'',''spor'' ve ''klasik'' bireysel görüntüleme seçenekleriyle neredeyse tüm sürücü bilgileri doğrudan görüş alanınızda. Diğer şeylerin yanı sıra süspansiyonun özelliklerini de Audi drive select üzerinden seçebilirsiniz.

Koltuğunuza yerleşin: Öndeki spor görünümlü, konfor için özelleştirilmiş konturlu koltuklar, yüksek seviyede koltuk konforu, memnun edici bir koltuk ortamı ve seçebileceğiniz birçok ayar tipi ile sportif, rahat bir pozisyon sağlar. Baklava deseni ve özel delikler Audi S8'in dinamizmini vurgular.

Sportif, üstün, şık: Gösterge paneli, kapı kaplamaları ve orta konsol için karbon vektörü kaplamalar Audi S8'nin iç mekanına sportif bir dokunuş katar. Alüminyumdan yapılmış çevreler, görsel vurguda yuvarlak görünüyor. Arka Koltuk Kumandası ile birlikte, uzun bir yolculuk için mükemmel kombinasyon.

Birinci sınıf bir ses deneyimi: Opsiyonel Bang&Olufsen 3D Gelişmiş Ses Sistemi ile geniş, derin ve yüksek bir sesin büyüsünü hissedin. Bu ses sistemi, neredeyse benzersiz bir otantik 3D surround ses deneyimi yaratır-adeta bir konser salonundaki gibi.

Hassas. Dinamik. Kolay fark edilir.

Gelecek nesil aydınlatma teknolojisi ile büyülenin. Opsiyonel dijital Matrix LED farlara veya opsiyonel OLED arka lambalara sahiptir. Sürüş moduna bağlı olarak, araç hareketsizken, ışık imzasının stili MMI üzerinden ayarlanabilir.

Dijital Matrix LED farlar: Devrim niteliğindeki far teknolojisi ile Audi S8'nizin karakterini keskinleştirin. Etkileyici ışık animasyonları ve kullanışları ışık işlevleri, yüksek çözünürlüklü ışık görüntülerini doğrudan yansıtarak mümkün kılınır.

Yüksek çözünürlüklü ve ayrı ayrı seçilebilir.

Işık imzalı OLED arka lambalar: Eve gelme/evden ayrılma işlevlerinin dinamik ışık sıralaması, görünüşte neredeyse fütüristtir.

Işık imzalı OLED arka lambalar: Arka lambalar için kullanılan OLED teknolojisi, büyüleyici ve etkileyici bir aydınlatma tasarımı yaratıyor. Tamamen dijital ve aynı zamanda çarpıcı bir tasarım öğesidir.

Işık imzalı OLED arka lambalar: Eve dönüş/evden ayrılma işlevi de seçilen arka lamba imzasıyla eşleştirilir.

Dinamik modlu OLED arka lambalar: Audi drive select modu '' dinamik '' seçildiğinde, ışık daha fazla dinamik arka lamba imzasına geçer.

Üstün sürüş keyfi için S

Yeni Audi S8², 800 Nm'lik etkileyici bir maksimum tork ve 420 kW'lık bir güç çıkışı sunar (ortalama yakıt tüketimi¹,²: 10,7 l/100 km; ortalama CO₂ emisyonları¹,²: 245 g/km). Eşsiz sürüş dinamikleri ile performansı deneyimleyin.

Tam güç önde

48V mild hibrit teknolojisine sahip güçlü V8 TFSI motor (ortalama yakıt tüketimi¹,²: 10,7 l/100 km; ortalama CO₂ emisyonları¹,²: 245 g/km) 0'dan 100 km/sa hıza 3,8 saniyede ulaşır.

Öngörülü aktif süspansiyon

Her bir tekerleği gerektiği gibi ilgili yol durumuna göre ayarlayarak sürüş konforunu olağanüstü dinamik kullanımla birleştirir.

Dinamik dört tekerlekten yönlendirme sayesinde çeviklik

Virajlarda canlandırıcı dinamikler ve azaltılmış direksiyon yarıçapının bir sonucu olarak rahat kullanım.

Audi exclusive³ ile benzersiz olun

Audi exclusive³ ile Audi S8²'inizi sizin kadar benzersiz yapın. Seçilmiş kaplamalar, renkli deri ve özelleştirilmiş gövde renklerinin yanı sıra geniş bir renk yelpazesinde mat efektli gövde renkleri ile. Tam olarak nasıl istersen.

Kişisel dokunuşunuzu ekleyin

Audi exclusive³ mat efektli kişiselleştirilmiş Glacier beyazı renginde Audi S8², 10 kollu yıldız tasarımlı siyah Audi Sport jantlar. İç mekan için isteğe göre özelleştirilebilen deri döşeme ve döşemeler, çekici deri paketleri veya iki yeni tasarım paketi arasından seçim yapabilirsiniz.

Zevkinize göre özelleştirme

İç mekan, diğerlerinin yanı sıra Audi exclusive³ Valcona tam deri döşeme ve eşkenar dörtgen desenli spor görünümlü, konforlu özel konturlu koltuklar ve Audi exclusive krimson kırmızı emniyet kemerlerini de içeren krimson kırmızı tasarım paketi.

Soğutulmuş veya tam kıvamında:

Audi exclusive³ buzdolabının eşya bölmesi, iki adet yatay 1 litrelik şişe için yer sunar. LED teknolojisine sahip iç aydınlatma ile donatılmıştır. Sıcaklık -6 °C ile +6 °C arasında ayarlanabilir. Ek bar bölmesinde Audi exclusive logolu iki bardak bulunur.


Aşağıdaki formu doldurarak, araç ve model uzmanlarımızın sizinle iletişime geçmesini sağlayabilirsiniz.

Araç Talebi

Adınız Soyadınız