Tüm duyularıyla yarına hazır.

Karakteristik bir tasarıma sahip ve kolayca ayırt edilen A7 Sportback. Geniş tek çerçeveli ön kısım sayesinde daha dikkat çekici ışık tasarımına sahip yeni Audi A7 Sportback, coupé tasarımındaki silüeti ve heykelsi arka tasarımı sayesinde markanın devrimsel tasarım anlayışının bir elçisidir. Bu tasarım, aynı zamanda tarihi quattro genlerini de taşımaktadır. Tıpkı insanın kendisini yeniden keşfetmesi gibi.


A7 Sportback

Etkileyici bir şekilde çok yönlü

Bir coupé tasarımı, bir sedan hacmi ve bir Avant'ın değişkenliği - Audi A7 Sportback, iş ve eğlence için çok yönlü dinamik bir araçtır.

İç mekan

İç mekanda Audi A7 Sportback, bagaj hacminden ödün vermeden arka kısımda genişliğe ve yüksek düzeyde konfora odaklanır.

Dış tasarım

Audi A7 Sportback, devrim niteliğinde bir tasarım dilinin elçisidir, ancak yine de klasik quattro genlerini taşır.

İç mekan

İç mekanda Audi A7 Sportback, bagaj hacminden ödün vermeden arka kısımda genişliğe ve yüksek düzeyde konfora odaklanır.

Dört halka. Bir net çizgi

Audi A7 Sportback, sportiflik ve zarafetin yansımasıdır. Klasik quattro mimarisi ile etkileyici bir şekilde vurgulanmıştır.

Ayırt edici, kusursuz,A7: benzersiz ışık imzasına sahip keskinleştirilmiş farlardan geniş Audi tek çerçeveli dik ön kısma ve coupé benzersiz siluete ve heykelsi arka kısma kadar.

En çekici haliyle dinamizm: Audi A7 Sportback, geniş yüzeyleri ve keskin kenarlarından atletik olarak gergin hatlarına kadar her açıdan ilericiliği iletir.

Yenilikçi aydınlatma teknolojisi: Opsiyonel HD Matrix LED farlar yol aydınlatmanına önemli ölçüde iyileştirir. Yüksek çözünürlüklü ve neredeyse parlamasız. Eve Dönüş/Evden Ayrılma işlevinin dinamik ışık düzeni, gidiş ve gelişleri büyüleyici bir deneyim haline getirir.

Sportif sürüşü deneyimleyin.

Amortisör kontrollü isteğe bağlı süspansiyon sayesinde Audi A7 Sportback, bir spor otomobilin performansını lüks bir sedan kullanmanın inceliğiyle birleştirir. Sportif bir sürüş stili için, neredeyse her türlü arazide dinamik, yüksek hassasiyetli kullanım ve üstün yön dengesi için spor diferansiyelli quattro sürüşü seçebilirsiniz.

Asistan ile park. Kolay park

Kaldırım kenarı ve köşe park yerlerinde konforlu, kullanışlı park etme. İleri veya geri. Ve yine kaldırım kenarı gibi park yerlerinden çıkmak için. Audi A7 Sportback'iniz direksiyon, hızlanma, frenleme ve motoru durdurma kontrolünü üstlenir. Park asistanı plus² ile araçta >>P düğmesini basılı tutarak. Park asistan sistemleri, sürücünün tüm park sürecini izlemesini gerektirir.

Lüks atmosfer

İç mekan, hassas şekilde işlenmiş, yüksek kaliteli malzemeleriyle dikkat çekiyor. Standart panoramik cam tavan, aydınlık ve atmosferik bir ortam yaratır. Güneşlik kapatıldığında ideal ışık koruması ve iç mekanın düşük ısınmasını sağlar.

Yüksek kaliteli malzemeler

A7 Sportback'in iç tasarımı iki temel değerle karakterize edilir: sportiflik ve kalite. Temel versiyondan, opsiyonel S line spor paketine kadar tüm ayrıntılar, malzemeler ve kaplamalar yüksek kaliteli estetiğin altını çizmeye hizmet ediyor.

Panoramik cam tavan

Ekstra geniş, renkli cam yüzey, iç mekana ayrıcalıklı bir atmosfer katar. Gelen ışık, iç mekanın ilerici tasarımını geliştirir. Standart panoramik cam tavan, açıldığında temiz bir hava deneyimi sağlar.

Birinci sınıf sesle çok yönlü ses

3D sesli isteğe bağlı Bang & Olufsen Advanced Ses Sistemi, neredeyse bir konser salonu gibi bir ses deneyimi sunar. A sütunundaki gizli hoparlörler ve gösterge panelindeki otomatik olarak genişleyen akustik lensler, son derece ayrıntılı ses üretimi sağlar.

Daha fazla kusursuzluk. Audi exclusive⁴ ile.

Audi A7 Sportback'inizi Audi exclusive⁴'den seçilen dekorlar, renkli deri ve özel gövde renkleri ile ilham verici bir modele dönüştürün ve geniş bir renk yelpazesi arasından seçim yapın. Dış tasarım için, örneğin Metalik Suzuka gri Audi exclusive kişiselleştirilerbilir gövde regngi ile.

Zevkinize uygun kişiselleştirme

İç mekan, diğerlerinin yanı sıra, Audi exclusive⁴ Valcona deri döşeme ve süslemeler, okyanus mavisi kontrast dikişli jet grisi gösterge panelinin üst kısmı ve kapı kol dayanakları, Audi exclusive doğal, asil gri ince tanecikli dişbudak ahşap süslemeler.


RS7 SPORTBACK

RS 7 Sportback

Güç veren görünüm

Vahşi ve yabani mi? Ya da harekete hazır ve estetik mi? RS 7 Sportback² ile her ikisini de elde edebilirsiniz. Performans bir tutumdur.

Sürüş deneyimi

Yenilikçi teknoloji sezgisel dinamiklerle buluşuyor. Artık taviz vermek zorunda kalmamanın büyüsünü yaşayın.

Dış tasarım

Dört kapı ve beş koltuk seçeneği ile Audi RS 7 Sportback² gerçekten göz alıcıdır.

İç mekan

Petek desene, koltuk ısıtmasına, entegre koltuk başlıklarına ve sırtlıklarda RS kabartmaya sahip RS tasarımlı sport plus koltuklara yerleşin.

Vahşi estetiği deneyimleyin

Coupé benzeri, metalik Glacier beyazı renkte şık tasarım çizgileri, V8 TFSI motorunun kaba kuvvetiyle buluşuyor (ortalama yakıt tüketimi¹,²: 11,6–11,5 l/100 km; ortalama CO₂ emisyonları¹,²: 265–263 g/km).

Güce aç: Opsiyonel 305km/saat'e yükseltilmiş hızı deneyimleyin (Ortlama yakıt tüketimi: 11,6-11,5 l/100 km; ortalama CO2 emisyonları: 265-263 g/km). 48 voltluk mild hibrit ve CoD sayesinde tüm hızlarda gereğinden fazla güç sağlayan 4.0 litrelik V8 biturbo motor mümkün oldu.

Her an önelidir: Audi drive select aracılığıyla üç aşamada ayarlanabilen Dinamik Sürüş Kontrolüne sahip RS spor süspansiyon plus, dinamik yol tutuşunu iyileştirir. RS dinamik paketinde bulunan isteğe bağlı dinamik dört tekerlekten direksiyon ve spor diferansiyel ile yolda çevik kullanım sağlanır.

Daha ilk bakışta olağanüstü

Sportif tavan çizgisi ile Audi RS 7 Sportback², hangi ortamda bulunursa bulunsun hayranlık uyandıran bir görünüme sahiptir.

Kalp atışlarını hızlandırır

Çarpıcı tasarım, her yönden etkilemekte asla başarısız olmaz. Önde ve arkada geniş tekerlek kemerli karakteristik RS geniş gövdesi, kesintisiz LED ışık şeridi ve geniş Audi çerçevesiz Singleframe ızgarası, olağanüstü performansın gözle görünen ifadesidir.

Görsel performans

Opsiyonel siyah stil paketi Audi RS 7 Sportback²'e daha da dinamik bir görünüm kazandırıyor – yan marşpiyelerdeki eklentilere, ön spoylere, ön yan kanatlara, yan camlardaki kaplama şeritlerine ve difüzör eklentisine , arka. Audi halkaları ve parlak siyah RS 7 logosu da istek üzerine temin edilebilir.

Nefes kesici

Çok az manzara gerçekten nefesinizi keser. Bunlardan biri, parlatılmış³ antrasit siyahında özel 5 V kollu yapı tasarımına sahip isteğe bağlı 22 inç janttır. Bir diğeri, parlak mavi fren kaliperleri ve "Audi seramik" logolu, isteğe bağlı RS seramik frendir.

Geliştirilmiş aydınlatma

Audi lazer ışığı ve RS'ye özgü karartılmış kaplamalara sahip standart HD matrix LED farlar biçiminde ilerici aydınlatma teknolojisini seçin. Akıllı sistem, güvenliği artırmak ve muhteşem bir görünüm yaratmak için LED ve kamera teknolojisini birleştirir: Ön ve arkadaki LED ışık şeridinin karakteristik RS sıralaması ve Audi RS 7 Sportback² kilitlenirken ve açılırken dinamik gösterge ile.

Günlük hayattan kaçış

Audi RS 7 Sportback²'te yerinizi aldığınızda bu olasılık gerçekleşir. Örneğin, önde spor koltuklar plus, isteğe bağlı olarak kaya grisi petek desenli siyah delikli Valcona deri ve sırtlıklarda RS kabartması. Gri RS tasarım paketi ile arkadaki emniyet kemerlerine de gri bir kenar² ekleyin. Ailenizin veya arkadaşlarınızın da sportif estetiğin keyfini çıkarmasını sağlayacak geniş bir iç mekan. Beş kişiye kadar konaklama seçeneği ile hayatın günlük zorluklarını rahatlıkla üstlenebilirsiniz.

Zevkinize uygun kişiselleştirme

Audi exclusive⁵ sayesinde Audi RS 7 Sportback²'nin iç mekanına da kişisel bir dokunuş verebilirsiniz: Örneğin, Okyanus Mavisi kontrast dikişli Jet Grisi Valcona Audi exclusive deri döşemesi ile.

Daha kusursuz. Audi exclusive⁵ ile

Audi RS 7 Sportback²'inizi Audi exclusive⁵'den seçilen dekorlar, renkli deri ve özel gövde rengi seçenekleri ile ilham verici bir özel yapım modele dönüştürün ve geniş bir renk yelpazesi arasından seçim yapın. Örneğin dış kısımda, Audi exclusive Metalik Ascari mavi rengiyle.

Zevkinize uygun kişiselleştirme

Audi exclusive⁵ sayesinde Audi RS 7 Sportback²'nin iç mekanına da kişisel bir dokunuş verebilirsiniz: Örneğin, Okyanus Mavisi kontrast dikişli Jet Grisi Valcona Audi exclusive deri döşemesi ile.

Aşağıdaki formu doldurarak, araç ve model uzmanlarımızın sizinle iletişime geçmesini sağlayabilirsiniz.

Araç Talebi

Adınız Soyadınız