İlerleme sadece hissedilmekle kalmaz. Yaşanır.

Tasarım verimlilikle ve sportiflik stil ile buluştuğunda. Yenilik ve kesinlikle birlikte ilerlediğinde ve ilerici zarafet her bir çizgide belirgin olduğunda. Tasarım ile işlev bir ifadeye dönüştüğünde ve ilerleme her şeyin üstüne çıktığında. Üst sınıfın hızını belirleyen otomobil: Audi A6 Sedan. Hiç olmadığı kadar atletik. Her zaman olduğu gibi üstün.


A6 Sedan

A6 Sedan

Sürüş deneyimi

Opsiyonel sürücü asistan sistemleri² ile Audi A6 Sedan, lüks sınıfta standartları yükselterek daha fazla konfor ve hakimiyet sağlar.

İç tasarım

Opsiyonel Audi design selection, iç kısımda size özel malzeme ve renklerin estetik bir ön seçimini sunar.

Sürüş deneyimi

Opsiyonel sürücü asistan sistemleri² ile Audi A6 Sedan, lüks sınıfta standartları yükselterek daha fazla konfor ve hakimiyet sağlar.

Her açıdan net bir ifade

Genişletilmiş Audi Singleframe çerçeveden, sportif krom detaylı yan hava girişlerine ve ince farlara kadar, A6 Sedan'ın ön kısmı tamamen ilerici bir yapıya sahiptir. Çamurluk üstündeki güçlü kavislere sahip keskinleştirilmiş omuz çizgisi, quattro mirasını vurgular. Dış aynalar, kapı başlıkları üzerinde sportif bir şekilde konumlandırılmıştır.

Çarpıcı arka kısım: Coupe modellerdekine benzer şekilde akan tavan çizgisi, alüminyum görünümlü karakteristik süslemelere sahip, zarif bir şekilde biçimlendirilen arka kısma ulaşrı.

Dinamik flaşör lambaları: Dinamik göstergelere sahip opsiyonel HD Matrix LED farlar iki açıdan etkileyicidir. Optimum yol aydınlatması sunar, göz kamaşmasını azaltmaya yardımcı olurlar ve Audi A6 Sedan'a maksimum genişlik hissi verirler.

Kısa far: Talep üzerine temin edilebilen, dinamik ışık sıralamalı ve dinamik göstergelere sahip HD Matrix LED farlar, hem uzun hem de ana farlar nezdinde yolun gün ışığına yakın seviyelere kadar hassas bir şekilde aydınlatılmasını sağlar.

Uzun far: Yenilikçi teknolojiler sayesinde karşıdan gelen veya öndeki araçlardan kaynaklanan parlama önemli ölçüde azaltabilir. Bunlar kamera sistemi tarafından tespit edilirse, sistem seçici olarak sadece tespit edilen aracın alanını karartır.

Daha fazlası için alan

Audi A6 Sedan'ın cömertçe tasarlanmış iç mekanı, çok sayıda konfor ve rahatlık özelliği, bireysel olarak ayarlanabilen bir kullanım konsepti ve düşük ses seviyesi sunar.

Herkes için daha fazla konfor

Daha büyük iç uzunluk, özellikle arkadaki yolcular için daha fazla diz mesafesi anlamına gelir. Ayrıca ön ve arkada baş ve omuz mesafesi iyileştirilmiştir. Bagaj bölmesi, 530 litrelik aynı hacmini korurken daha fazla yükleme genişliği sunar ve A6 Sedan akıllı aerodinamiği, yüksek hızlarda bile iç mekanın hoş bir şekilde sessiz olmasını sağlar.

Ambiyans aydınlatma

Standart Ambiyans aydınlatma paketi plus, benzersiz bir atmosfer yaratır ve Audi A6 Sedan'ın iç mekanına iyi hissettirme etkisi ile büyüleyici bir ambiyans kazandırır. Hassas kontur aydınlatması, gösterge panelini, orta konsolu ve diğer öne çıkan tasarım öğelerini 30 farklı renk tonunda vurgular.

Audi tasarım seçimi

Opsiyonel Audi design selection, aralarından seçim yapabileceğiniz çekici bir malzeme, renk ve fonksiyon yelpazesini garanti eder. Bu, lineer doğal, gri-kahverengi huş ağacından yüksek kaliteli kaplamalardan ve inci beji kapı döşemesi ve kol dayanağından, hem serinleten hem de ısıtan Valcona ve Milano deri kombinasyonuna sahip isteğe bağlı özelleştirilmiş konturlu yerleşik bir rahatlatıcı masaj işlevine sahip ön koltuklara kadar her şeyi kapsar.

400'e kadar işlevi özelleştirin

MMI dokunmatik yanıt sistemi sezgisel çalıştırma ve kişiselleştirme konularında standartları yükseltmektedir. Bireysel kullanıcı profilleri³, 400'e kadar tanımlanmış fonksiyon dahilinde kaydedilebilir. Sistem, mantıksal ve düz menü yapısı sayesinde araç fonksiyonlarına hızlı erişim sağlar. Yapılandırılabilir kısayollar sayesinde, kullanıcıların tercihleri, bir akıllı telefona benzer şekilde, alt MMI ekranında istenen konuma sürüklenip bırakılabilir.

Daha fazla çeviklik, daha fazla manevra kabiliyeti

Standart olarak sunulan ilerici direksiyon, olağanüstü sportif direksiyon oranı sayesinde güçlü sürüş dinamikleri sağlar. İsteğe bağlı dinamik tüm tekerleklerden yönlendirme, çevikliği ve manevra kabiliyetini önemli ölçüde artırır. Opsiyonel olarak temin edilebilen 21 inçlik jantlar, aracın atletikliğini vurgular ve ayrıca gelişmiş gürültü konforu sağlar.

Sürücü asistan sistemleri: Uzun yolculuklar, şehir içi sürüş ve park için çok çeşitli sürücü asistan sistemleri, arasından seçim yapın.

Yarı hibrit teknolojisi: Audi A6 Sedan'ın tüm motorları, günlük kullanım sırasında enerjiyi geri kaznarak tüketimi azaltabilen Audi mild hibrit teknolojisi ile donatılmıştır.

Dinamik tüm tekerleklerden yönlendirme: İsteğe bağlı tü tekerleklerden gelişmiş yol tutuşu ve iyileştirilmiş sürüş konforu için dinamkik yönlendirme ve tekerleklerden yönlendirmenin avantajlarını birleştirir. Sistem, sürüş konforunu belirgin şekilde artırmak için ön ve arka akslarda direksiyon müdahalesi sağlayarak sürücüye yardımcı olur.

Daha özgün. Audi exclusive⁵

Seçkin dekorlar, renkli deri ve Audi exclusive⁵’den seçilen renk seçenekleri ile, Audi A6 Sedan’ınızı ilham veren bir otomobile çevirin ve geniş bir yelpazeye sahip renklerin arasından örneğin dış tasarımda, sedefli Misano Kırmızısı gibi Audi exclusive kişiselleştirilebilir gövde renkleri seçin.

Zevkinize göre kişiselleştirme

Audi exclusive⁵ sayesinde, Audi A6 Sedan’ın iç tasarımına da kişisel bir dokunuş katabilirsiniz: örneğin, Alabaster Beyazı kontrast dikişli Havana Kahvesi Valcona Audi exclusive deri döşeme ile.

Etkileyici ışık deneyimi

Giriş LED'i, Audi halkalarını LED ışıkla zemine yansıtarak benzersiz bir görünüm yaratır.


A6 Avant

A6 Avant

Kesinlikle çok yönlü

Dış tasarım

Kesin olarak tanımlanmış çizgileriyle Audi A6 Avant, özellikle profilde ilericiliği ve dinamizmi işaret ediyor. Hafifçe içe doğru kavisli kapı bölümü, cesurca genişleyen çamurluk kemerlerini daha da öne çıkarıyor.

İşlevsellik

Römork asistanı² ile manevra yapmak her zamankinden daha kolay. İster karavan, ister tekne römorku çekiyor olun. Geri giderken, römork asistanı, MMI dokunmatik ekranındaki dokunmatik kontrol aracılığıyla römorku sürücü tarafından belirtilen yönde otomatik olarak yönlendirir.

Sürüş deneyimi

Standart olarak sunulan ilerici direksiyon, olağanüstü sportif bir oran sayesinde güçlü sürüş dinamikleri sağlar. İsteğe bağlı dinamik tüm tekerleklerden yönlendirme, çevikliği ve manevra kabiliyetini önemli ölçüde artırır.

Her açıdan dinamik

Audi A6 Avant: Çarpıcı şekilde genişletilmiş tekerlek kemerleri, hafif eğimli bir tavan hattı ve düşük profilli bir D sütunu, orantıların dinamiğini vurgular ve benzeri olmayan bir siluet oluşturur. Arka kısım ise özellikle tavan kenarındaki sportif spoyler ve karakteristik krom şeritle vurgulanmıştır.

Panoramik cam tavan: Standart iki parçalı panoramik cam açılır tavan, iç mekanda aydınlık ve davetkar bir atmosfer yaratır. Güçlü güneş ışığında, elektrikli ayarlanabilen güneşliki ısı oluşumunu ve gelen ışığı azaltır.

Öncü aydınlatma gücü: Dinamik göstergelere sahip opsiyonel HD Matrix LED farlar iki açıdan etkileyicidir. Sürücüye optimum yol aydınlatması sağlar, göz kamaşmasını azaltmaya yardımcı olurlar ve Audi A6 Avant'a maksimum genişlik hissi verirler.

Seçim sizin: Audi A6 Avant için bazıları isteğe bağlı olan jant yelpazesş, 18 ila 21 inç boyutlarında zarif ve sportif tasarımlar içerir.

Gerçek kapasitesini ortaya çıkarır

Yeni Audi A6 Avant’ın optimize edilmiş alan konsepti, her zamanki gibi son derece geniş bagaj hacminin yanında sürücü ve yolculara daha fazla tavan boşluğu ve ayaklar ile omuz için alan sağlar. Arasından yükleme yapılabilme seçeneğine sahip ayrık arka koltuk arkalıkları katlanma oranı, 40:20:40. 1.680 litreye kadar bagaj hacmiyle tüm seçenekler emrinize amadedir.

Zarif ve sezgisel

Audi A6 Avant’ın içindeki en önde gelen estetik tasarım özelliği minimalizmdir. Neredeyse anahtarsız, birkaç düğmeli MMI dokunmatik yanıt ekranları yüzeye tamamen entegre edilmiştir.

Line versiyonları

Standart donanım paketine ek olarak, Audi A6 Avant için her biri kendi renk konseptine sahip dört donanım paketi mevcuttur: sport, design, Audi design selection iç görünüm ve - burada gösterilen S line spor paketi. Opsiyonel Valcona deriden, istek üzerine temin edilebilen fırçalanmış mat alüminyum kaplamalara kadar, yüksek kaliteli işçilik malzemeleri modelin çekiciliğini artırır.

400'e kadar işlevi özelleştirin

MMI dokunmatik yanıt sistem sezgisel çalıştırma ve kişiselleştirme konularında standartları yükseltmektedir. Bireysel kullanıcı profilleri³, 400'e kadar tanımlanmış fonksiyon dahilinde kaydedilebilir. Sistem, mantıksal ve düz menü yapısı sayesinde araç fonksiyonlarına hızlı erişim sağlar. Yapılandırılabilir kısayollar sayesinde, kullanıcıların tercihleri, bir akıllı telefona benzer şekilde, alt MMI ekranında istenen konuma sürüklenip bırakılabilir.

Mild hibrit teknolojisi

Audi A6 Avant'ın tüm motorları, günlük kullanım sırasında enerjiyi geri kazanarak tüketimi azaltabilen Audi mild hibrit teknolojisi ile donatılmıştır. Bunu yapmak için, kayışlı alternatör marş motoru, ek enerji üretmek için bir lityum iyon pil ile birlikte çalışır, bu da daha iyi hızlanma, daha fazla verimlilik ve gelişmiş sürüş konforu sağlar.

Sürücü asistan sistemleri: Uzun yolculuklar, şehir içi sürüş ve park için çok çeşitli sürücü asistan sistemleri, arasından seçim yapın.

En yüksek performanslılar: Audi A6 Avant'ınız için 150 kW ile 195 kW arasında TDI ve TFI motor seçeneklerş arasından seçim yapın (Ortalama yakıt tüketimi: 7,2-4,8l/100km: Ortalama CO emisyonları: 164-125 g/km).

Audi exclusive⁵ ile daha da özgün

Seçkin dekorlar, renkli deri ve Audi exclusive⁵’den seçilen renk seçenekleri ile, Audi A6 Avant’ınızı ilham veren bir otomobile çevirin ve geniş bir yelpazeye sahip renklerin arasından örneğin kristal efektli Ara mavi gibi Audi exclusive kişiselleştirilebilir dış tasarım renginizi seçin.

Zevkinize uygun kişiselleştirme

Audi exclusive⁵ sayesinde, Audi A6 Avant’ın iç tasarımına da kişisel bir dokunuş katabilirsiniz: örneğin, Alaska Mavisi kontrast dikişli Jet Grisi Valcona Audi exclusive deri döşeme ile.A6 Allroad quattro

A6 Allroad Quattro

Esnek, güçlü, dışa dönük

A6 allroad quattro, Avant'ın sunduğu avantajlarıi quattronun kesintisiz dört çekiş ve çarpısı offroad tasarımı gibi ayırt edici arazi özellikleri ile birleştirir.

Dış tasarım

Audi Singleframe’deki dikey destekler ve yan hava girişlerinin tasarımı Audi A6 allroad quattro'nun belirgin bir özelliğidir.

İç tasarım

Ön koltukların sırtlıklarındaki allroad kabartması gibi belirli özellikler, aracın arazi karakterini vurgular.

Sürüş deneyimi

Standart quattro dört çekişli Audi A6 allroad quattro, geliştirilmiş çekiş gücü, yüksek emniyet seviyesi ve çevik yol tutuşu sunar.

Tamamen offroad - dış tasarım

Tüm arazi tiplerine uygun difüzör ve gövde altı koruması arka taraf tasarımını tamamlar. Ön ve arka alt tampon bölümleri, tekerlek kemerleri ve marşpiyeller standart olarak kontrast renkli mat skandiyum grisi renginde boyanmıştır. Bu öğeler ayrıca metalik Manhattan grisi veya gövde renginde de mevcuttur.

Dinamik duruş: Yan tarafta ise, renkli çamurluk kaplamaları, quattro logolu marşpiyeller ve bağlantı çubuklarına monte edilmiş tavan rayları öne çıkıyor. A6 allroad quattro modelinde 18 inç jantlar standart olarak mevcuttur. Jant boyutları aralığı, isteğe bağlı 21 inç Audi Aport jantlar ile genişletilmiştir.

Çarpıcı ve işlevsel-aydınlatma: Kademeli aydınlatma sistemi tasarımı, Audi A6 allroad quattro'nun çarpıcı görüntüsüne uyumlu bir şekilde geçiş yapar. Araçta standart olarak LED farlar bulunmaktadır. Dinamik ışık sıralamalı ve dinamik sinyalli HD matrix LED farları da opsiyonel olarak tercih edebilirsiniz.

Sportif ve özel – iç tasarım

Audi A6 allroad quattro'nun geniş boyutları sayesinde, aracın iç mekanı size tüm koltuklarda bol miktarda tavan boşluğu ve bacak mesafesi sunar.

allroad quattro - iç kısmında da

Spor deri direksiyonda çok işlevli vites kulakçıkları ve çelik gri kontrast dikişler bulunur. Allroad iç tasarım paketinde bulunan pedallar ve ayak dayama yeri paslanmaz çelikten üretilmiştir. Hoş bir iç mekan atmosferi yaratmak için diğer seçenekler arasında ortam iç mekan aydınlatma paketi plus ve hava kalitesi paketi bulunmaktadır.

Şık giriş

Örneğin, isteğe bağlı allroad iç görünüm paketini seçin. Paket, alüminyum kaplamalara sahip aydınlatmalı kapı eşiği çıtalarını içerir - ön kısımlarda allroad yazısı bulunur.

Dijitalleşmeyi deneyimleyin

Önemli bilgi-eğlence teknolojileri, bunları kolayca görebileceğiniz ve çalıştırabileceğiniz yerlere yerleştirilmiştir. Opsiyonel Audi sanal kokpit plus, tamamen dijital yüksek çözünürlüklü bilgi ekranınızdır: 12,3 inç HD ekranda araç hızı ve motor hızı gibi bilgileri görüntüleyebilirsiniz. Klasik, dinamik ve spor görüntüleme modları arasında seçim yapabilirsiniz. Sistem, orta konsoldaki iki renkli ekran aracılığıyla veya sesli giriş kullanılarak çalıştırılır.

Üç boyutlu ses algısı

İsteğe bağlı Bang & Olufsen 3D Ses Sistemi ile konser düzeyinde bir müzik deneyiminin keyfini çıkarın. Daha kapsamlı Advanced versiyonda, sistem 19 adet ısmarlama hoparlöre ve 1.820 watt'lık bir güç amplifikatörüne sahiptir. Her iki koltuk sırası üzerinde oluşturulan 3D ses, alan hissini artırıyor. Sistem, dış yol gürültüsünü dengeler.

Yoğun sürüş deneyimi

Ultra teknolojiye sahip dört çekişli standart quattro, sürüş durumunu sürekli olarak izler ve durumun gerektirdiği şekilde tahrik torkunu ön ve arka akslara dağıtır. Diğer bir standart özellik ise, aracın sürüş yüksekliğini otomatik olarak düzenleyen adaptif amortisörlü havalı süspansiyondur. Bu, Audi A6 Avant'tan 39 mm'ye kadar daha fazla bir sürüş yüksekliği sağlar.

Audi drive select

A6 allroad quattro'nuzun özelliklerini standart Audi drive select sürüş dinamikleri sistemi ile geliştirin: Çok fazla kullanılmayan yollarda yapacağınız yolculuklar için "allroad" ve "offroad" gibi arazi tipi modları da dahil olmak üzere yedi farklı mod arasından seçim yapın.

Arkaplan asistan sistemleri

Her biri kendi özel odağına sahip çok çeşitli bireysel işlevler ve önceden yapılandırılmış isteğe bağlı paketler arasından seçim yapın. Ülkeler arası yolculuklar için Tur⁴,⁵ asistanı paketi, örneğin hızlanmanıza, frenlemenize ve mesafeyi korumanıza yardımcı olan adaptif sürüş asistanı⁴,⁵ içerir.


RS6 AVANT

Başarının ödülü: Açık yol

Bir iş toplantısı veya bir aile gezisi için: Audi RS 6 Avant²'a.

Sürüş deneyimi

4.0 litrelik V8 çift turbo TFSI motor (Ortalama yakıt tüketimi¹,²: 11,6–11,5 l/100 km; Ortalama CO₂ emisyonları¹,²: 265–263 g/km), bu spor otomobilin 441 kW dinamik bir yapıya sahip güçlü kalbidir.

Dış tasarım

Audi RS 6 Avant²'ın dış tasarımı, kesinlikle hayran bırakacak farklı bir karizma sunuyor.

İç tasarım

İçerideki yüksek kaliteli beş koltuğun tamamında bolca alan bulunuyor.

Sportif ve çok yönlü

Yüksek performanslı spor otomobil, yüksek günlük kullanılabilirlikten taviz vermeyen bir tasarım vaat ediyor. RS uyarlanabilir havalı süspansiyon, hem uzun mesafe konforu hem de maksimum performans için tasarlanmıştır.

Onunla hiçbir gün sıradan olmayacaktır: 4.0 litrelik V8 biturbo TFSI motor (Ortalama yakıt tüketimi : 11,6-11,5l/100km; Ortalama CO2 emisyonları : 265-263g/km) isteğe bağlı olarak aracı 305 km/s'e kadar azami hıza çıkarır.

Sürüş dinamiklerini deneyimleyin: Uzun mesafe yolculuklarında konfor veya performans için tasarlanmıştır-çeşitli modlar farklı sürüş deneyimleri yaşamanızı sunar. Dinamik süspansiyon kontrollüne sahip RS spor süspansiyon plus, artırılmış viraj alma dinamikleri ve sürüş dengesi sağlar.

  • Diğerlerinden farklı kılan karizma: Dış tasarım
  • Çok sayıda RS'e özgü unsurları ile Audi RS 6 Avant² etkilemek için tasarlanmıştır. Aracın arka ucu, RS tamponu, entegre RS difüzör eki ve dinamik tavan kenarı spoyleri ile oldukça etkileyici bir görünüme sahiptir. Önde ve arkada genişletilmiş tekerlek kemerlerine sahip daha geniş gövde, Audi çerçevesiz Singleframe ızgara, RS tampon ve geniş yan hava girişleri, etkileyici RS tasarımına benzersiz bir hava katar.
  • Öncü karakter: İç tasarım
  • Spor plus koltuklar, önde sağlam bir destek sağlar ve yüksek kaliteli eşkenar dörtgen desenli veya isteğe bağlı olarak koltuk havalandırmalı petek desenli delikli döşeme ile mevcuttur. MMI dokunmatik ekran yüzeye tamamen entegre edilmiştir; antrasit Alüminyum Race standart kaplamalar ve kırmızı veya gri opsiyonel iki adet RS tasarım paketi, etkileyici tasarıma daha da fazla sportiflik katmaktadır.
  • Yeterince boş alan
  • Arka koltuklar katlandığında 1.680 litreye kadar ulaşan bagaj kapasitesi size olağanüstü anları günlük hayatınıza sığdırmanız için bol miktarda alan sağlar. Kolay yükleme için bagaj bölmesi kapağı bir ayak hareketiyle kontrol edilebilir.
  • Audi exclusive ile daha da özgün³
  • Audi RS 6 Avant²'ınızı Audi exclusive³ tarafından sunulan seçkin dekorlar, renkli deri ve özel boya kaplamaları ile ilham verici bir tek seferlik modele dönüştürün ve örneğin dış tasarımda, Audi exclusive özelleştirilmiş boyalardan kristal efektli Panter siyahı gibi, geniş bir renk yelpazesi arasından seçim yapın.
  • Zevkinize uygun bireysellik
  • Audi exclusive³ sayesinde Audi RS 6 Avant²'nin iç mekanına da kendi kişisel dokunuşunuzu verebilirsiniz: örneğin Valcona deri döşeme ve süslemeler ile, elmas gümüşü siyah Audi exclusive kontrast dikişleri ile.

Aşağıdaki formu doldurarak, araç ve model uzmanlarımızın sizinle iletişime geçmesini sağlayabilirsiniz.

Araç Talebi

Adınız Soyadınız