İlham verici ve modern: Yeni A5 Sportback

Yeni Audi A5 Sportback, Coupé'nin tasarımıyla Avant'ın işlevselliğini birleştirir. Omuz çizgisinin karakteristik dalga formuyla birlikte güçlü bir şekilde akan dış çizgileri, araca tam anlamıyla estetik bir zarafet kazandırır. Beş kapılı model, dış gövdenin altında yatan, yeni geliştirilen şasisi, güçlü aktarma organlarının yanı sıra, yenilikçi bilgi-eğlence çözümleriyle de hayran bırakıyor.


Coupe

Zarif spor otomobil

Estetik tasarım ve kapsamlı ağ bağlantısı - Audi A5 Coupé.

Dış tasarım

Ön, yan ve arka taraftaki yeni öğeler Audi A5 Coupé'ye daha da alçak ve geniş bir görünüm kazandırıyor ve otomobile zarafet katıyor.

İç tasarım

Audi A5 Coupé'nin yatay tasarımlı iç mekanı, yüksek kaliteli malzemeler ve çok çeşitli dijital teknolojilerle özelleştirilmiştir.

Güzel manzara – hem içeriden hem de dışarıdan

Geniş hava girişleri ve krom çıtalar Audi A5 Coupé'nin ön kısmına sportif bir görünüm kazandırır. Yanlarda, orta ağırlıkta kapı eşikleri aracın sportifliğine vurgu yaparken, göze çarpan çamurluk davlumbazları da isteğe bağlı olarak seçilebilen 20 inç alaşım jantlara dikkat çeker. Arka kısmın geniş tasarımı, difüzör üzerindeki mat alüminyum gümüş renginde yatay kaplama ve trapez tasarımlı egzoz uç boruları ile güçlendirilmiştir.

İyi aydınlatılmış: Audi lazaer ışıklı Matrix LED farlar standart olarak mevcuttur. Audi lazer ışığı, yüksek araç hızlarında uzun LED farları tamamlar ve görüş mesafesini neredeyse iki katına çıkararak uzun LED fara göre gözle görünür derecede daha fazla emniyet ve rahatlık sağlar.

Sürüş

Sportif üç kapılı yüzeyinin altında modern teknolojiler ve güçlü motorlar bulunur.

En iyi sürüş tarzı? Çeşitlilik

Audi A5 Coupé'deki opsiyonel dinamik direksiyon sistemi, aracın direksiyon oranını ve direksiyon gücünü araç hızına göre hassas bir şekilde ayarlar. Audi drive select ve dinamik, konfor, otomatik, bireysel ve verimlilik modları ile sürüş tarzınızı dilediğiniz zaman ayarlayabilirsiniz.

Arka plan asistanı

Opsiyonel sürücü asistan sistemleri² Audi A5 Coupé'niz ile yola çıktığınızda size yenilikçi destek sağlar. Örneğin şehir trafiğinde, çıkış uyarısı², siz kapıyı açmadan önce bir LED sinyali aracılığıyla arkadan yaklaşan trafik konusunda sizi uyarır.

Ödün vermek mi? Hiç gerek yok

Audi A5 Coupé'nin iç tasarımındaki yatay tasarımlı öğeler, malzemelerin yüksek kalitesi ve en son Audi teknolojisine sahip bilgi-eğlence sistemi ile daha da ön plana çıkan muhteşem bir genişlik hissi veriyor.

Rahatlatıcı bir yolculuk mu? Kesinlikle: Standart Audi sanal kokpit plus özelleştirilebilen kullanımı, sezgisel menü navigasyonu ve sürücü odaklı ekranı ile karmaşıklığı an aza indirir.

Kolaylaştırılmış Dijitalleşme: Audi A5 Coupe'nin dijital dünyası 12,3 inç MMI dokunmatik akranla zezgisel olarak kontrol edin.

Audi exclusive dış tasarım

Örneğin metalik Şiraz kırmızısı gibi Audi exclusive⁶ kişiselleştirilebilir gövde renkleri ile Audi A5 Coupé'nizi ilham veren bir otomobile dönüştürün.

Audi exclusive iç tasarım

Siyah kontrast dikişli elmas gümüşü renkli Audi exclusive⁶ üst kalite Nappa deri döşeme ve giydirme ile. Tam olarak sizin istediğiniz gibi.


Sportback

Sportif ve tüm aileye uygun

Audi A5 Sportback ile daima kalabalıktan ön plana çıkın.

Dış tasarım

Çarpıcı tasarım, aile dostu beş kapılı modele derinlik ve genişlik katıyor.

İç tasarım

İsteğe bağlı design selection iç görünüm paketi, diğer şeylerin yanı sıra, atmosferik Ambiyans Aydınlatma Paketi plus'ı içerir.

Kullanırken hayran bırakmak için tasarlandı

Geniş hava girişleri ve krom giydirmeler bu sportif beş kapılı aracın ön kısmına keskin görünümünü kazandırır. Yanlarda, orta ağırlıkta kapı eşikleri aracın sportifliğine vurgu yaparken, göze çarpan çamurluk davlumbazları da isteğe bağlı sunulan 20 inç alaşım jantlara dikkat çeker. Difüzördeki mat alüminyum gümüş renkte yatay şerit ve ikizkenar yamuk şeklindeki egzoz boruları, arka kısmın genişliğini etkileyici bir şekilde ön plana çıkarır. Buna ek olarak; opsiyonel, Advanced ve S line donanım paketleri sayesinde Audi A5 Sportback'i özelleştirmek de mümkündür.

İyi aydınlatılmış: İsteğe bağlı Sline dış donanım ve siyah stil paketi plus ile Audi A5 Sportback'inizin sportifliği ve seçkinliği vurgulayabilirsiniz.

LED arka lambalar: LED arka lambalar, Audi A5 Sportback'in yatay tasarımıyla uyum sağlar.

Güçlü dinamikler

Güçlü motorlarla birleştirilmiş isteğe bağlı dinamik direksiyon gibi teknolojileri destekleyen sürüş dinamikleri, tatmin edici bir sürüş deneyimi sağlar.

En iyi sürüş tarzı? Çeşitlilik

Audi A5 Sportback'deki opsiyonel dinamik direksiyon sistemi, aracın direksiyon oranını ve direksiyon gücünü araç hızına göre hassas bir şekilde ayarlar. Audi drive select ve dinamik, konfor, otomatik, bireysel ve verimlilik modları ile sürüş tarzınızı dilediğiniz zaman ayarlayabilirsiniz.

Arka plan asistanı

Opsiyonel sürücü asistan sistemleri² Audi A5 Sportback’iniz ile yola çıktığınızda size yenilikçi destek sağlar. Örneğin şehir trafiğinde, çıkış uyarısı², siz kapıyı açmadan önce bir LED sinyali aracılığıyla arkadan yaklaşan trafik konusunda sizi uyarır.

Ödün vermek mi? Hiç gerek yok

Geniş iç mekanı sayesinde Audi A5 Sportback'in bagaj bölümü ve arka kısmı iş dışında ve aile ile birlikte geçirilen zamanlar için bol miktarda alan sunar. Genişlik hissi, iç mekandaki yatay tasarım öğeleri, kullanıcı dostu orta konsol, parlak siyah kapı rayı kaplamaları ve yüksek kaliteli malzemelerle görsel olarak vurgulanır. Opsiyonel design selecetion ve opsiyonel S line iç görünüm paketleri ile aracınızı daha da özelleştirin. Son teknoloji bilgi-eğlence platformu ve standart ambiyans aydınlatma paketi plus Audi A5 Sportback'in iç mekanına ilerici zarafetini kazandırıyor.

Görünür bilgi: Standart Audi sanal kokpit plus özelleştirilebilen kullanımı, sezgisel menü navigasyonu ve sürücü odaklı ekranı ile karmaşıklığı en aza indirir.

Fonksiyon mu, tasarım mı? Her ikisi de

Audi Orijinal Aksesuarları⁴, Audi A5 Sportback'inize daha fazla özellik eklemeniz için size sayısız seçenek sunar. Büyüleyici tasarıma ve yüksek düzeyde işlevselliğe sahip, günlük hayatta ek bagaj taşımayı kolaylaştıran kayak ve bagaj kutusu gibi özel çözümlerden yararlanın.

Etkileyici ışık oyunu

Audi Orijinal Aksesuarlarından⁴ isteğe bağlı giriş - seviyesi LED'inin ayırt edici özelliği, özel logo projeksiyonu ve artırılmış parlaklıktır.A5 Cabriolet

Hissi deneyimleyin

Audi A5 Cabriolet'ye binin ve heyecan verici bir sürüş deneyimi yaşayın.

Katlanır tavan

Audi A5 Cabriolet'nin katlanır tavanı genel tasarıma zarif bir şekilde uyar.

İç mekan

Audi A5 Cabriolet'nin iç tasarımındaki yatay tasarım öğeleri, kullanım kolaylıklı orta konsol ve parlak siyah renkli kapı çıtaları büyüleyici bir ferahlık hissi yaratır.

Güzel manzara – hem içeriden hem de dışarıdan

Geniş hava girişleri ve krom çıtalar Audi A5 Cabriolet'nin ön kısmına sportif bir görünüm kazandırır.

Tüm açılardan sportif: Yanlarda, orta ağırlıkta kapı eşikleri aracın sportifliğine vurgularken, göze çarpan tekerlek kemerleri isteğe bağlı seçilen 20 inç alaşım jantlara çeker. Arkanın genişliği, difüzör üzerindeki mat alüminyum gümüş renginde yatay kaplama ve trapez tasarımlı egzoz uç borularıyla güçlendirilmiştir.

İyi aydınlatılmış: Audi lazer ışıklı Matrix LED farlar standart olarak mevcuttur. Audi lazer ışığı, yüksek araç hızlarında uzun LED farları tamamlar ve görüş mesafesini neredeyse iki katına çıkararak uzun LED fara göre gözle görülür derecede daha fazla emniyet sağlarç

Çevrenizin tadını çıkarın

50 km/saate kadar hızlarla hareket ederken tavan 15 saniye içinde açılabilir ve 18 saniye içinde tekrar kapatılabilir. Bagaj kapasitesi 370 litredir.

Ödün vermek mi? Hiç gerek yok

İlerici yapıya sahip bu iç tasarım, yüksek kaliteli işçilik malzemeleri, son teknoloji ürünü bilgi-eğlence platformu ve standart ortam aydınlatma paketi plus ile tamamlanır. İsteğe bağlı Audi design selection ve S line iç görünüm paketleri sayesinde, iç mekana ek görsel aksanlar eklenebilir.

Her şey göz önünde

Standart Audi sanal kokpit plus ayrıca özelleştirilebilen kullanımı, sezgisel menü navigasyonu ve sürücü odaklı ekranı ile Ortalamaşıklığı en aza indirir.

Rahatlatıcı bir yolculuk mu? Kesinlikle

Audi A5 Cabriolet'nin dijital dünyasını 12.3 inç MMI dokunmatik ekranla sezgisel olarak kontrol edin.

En iyi sürüş tarzı? Çeşitlilik

Audi A5 Cabriolet'deki isteğe bağlı dinamik direksiyon, aracın direksiyon oranını ve direksiyon gücünü araç hızına göre her an hassas bir şekilde ayarlayabilir. Audi drive select ile sürüş hissini ayarlayabilirsiniz: dinamik, konfor, otomatik, bireysel ve verimlilik modlarından birini seçin.

Güçlü çekişler: Motor söz konusu olduğunda, 150 ila 195 kW (Ortalama yakıt tüketimi: 7,3 - 4,2l/100 km; Ortalama C0 emisyonları: 168-112g/km) arasında değişen çeşitli TFSI ve TDI varyantları arasında seçim yapabilirsiniz.

Arka plan asistanı: Opsiyonel sürücü asistan sistemleri Audi A5 Cabriolet'niz ile yola çıktığınızda size yenilikçi destek sağlar. Öerneğin şehir trafiğinde, araçtan çıkış uyarısı, siz kapıyı açmadan önce bir LED sinyali aracılığıyla arkadan yaklaşan trafik konusunda sizi uyarır.


Aşağıdaki formu doldurarak, araç ve model uzmanlarımızın sizinle iletişime geçmesini sağlayabilirsiniz.

Araç Talebi

Adınız Soyadınız