Sportif tasarım, yüksek işlevsellik.

A4 Avant şunları temsil ediyor: sportiflik, kalite, dijitalleşme ve değişkenlik. Dışarıdan bakıldığında, yeni tasarım tarzının A4 Avant’ı bir önceki modelinden farklı kıldığı aşikar. Yüksek kaliteli iç tasarım ise, öncü teknolojiler sayesinde artık dijitalleşen hayatınızı sürdürebilmenizi sağlıyor. Geniş kargo kapasitesi, söz konusu nakliye olduğunda esnek seçenekler sunuyor.


A4 Sedan

Sportiflik beyanı

Hassas bir şekilde keskinleştirilmiş ön görünüm ve karakteristik arka kısım ile ilerici tasarım sayesinde Audi A4 Sedan'ın sportif karakteri her zamankinden daha fazla karşımıza çıkıyor.

Dış tasarım

Yenilikçi gövdesiyle Audi A4 Sedan her zamankinden daha sportif görünüyor.

İç mekan

Audi A4 Sedan'ın iç mekanında bol miktarda alan ve ambiyans aydınlatma paketleri gibi isteğe bağlı özellikler bekleyebilirsiniz.

Etkileyici manzara: Önde, güçlü Tek Çerçeve ve vurgulu geniş hava girişleri güçlü bir birim oluşturur.

Güçlü bir şekilde sahnelendi: Trapezoid egzoz borularını içeren ofset difüzör alanı arka ksmı sportif bir şekilde tamamlıyor.

İşlevsel ve çarpıcı - ışıklar: Opsiyonel Audi Matrix LED farlar, yolun geri kalanını aydınlatmaya devam ederken karşıdan gelen araçları seçici olarak maskeleyebilir. Aracın kilidini açtığınızda veya kilitlediğinizde, farlar etkileyici dinamik ışık sıralamasını gerçekleştirir.

Sportif Jantlar: 5 kollu Torsio tasarımlı isteğe bağlı Audi Sport alaşım jantlar genel izlenimi tamamlar.

Cömert ve premium – iç tasarım

İç mekanda, aracın genişliği, üzerinde krom kaplama şeridinin özel bir vurgu eklediği kesintisiz havalandırma şeridi gibi özelliklerle vurgulanır.

Pratik ve zarif

Orta konsolda geniş, pratik bir saklama bölmesi bulunur. Standart ambiyans aydınlatma, okuma ışıklarını içerir; ön tarafta bunlar sensör kontrollüdür. Ek vurgular oluşturmak için isteğe bağlı ambiyans aydınlatma paketi plus donanımını seçebilirsiniz.

Dijitalleşmeyi keşfedin

MMI touch özellikli opsiyonel MMI navigasyon plus ile, örneğin hız limitleri ve yokuş yukarı eğimler açısından öngörülü, verimli sürüş elde etmek için navigasyon verilerini kullanırsınız.

Arkaplan asistanları

Audi A4 Sedan'ınızı sürerken, isteğe bağlı sürücü asistan sistemlerinin⁵ size yardımcı olmasına izin verin, örneğin Şehir asistanı paketi. Park sistemi plus⁵ ve geri görüş kamerası⁵ dahil, şehir trafiğine yardımcı olmak için tasarlanmış sistemleri birleştirir.


A4 Avant

Dış tasarım

Audi A4 Avant görsel olarak bağımsız karakterini anlamlı bir şekilde vurgular.

Sportifliğe odaklanma – dış tasarım

Audi A4 Avant önde geniş Singleframe ve vurgulu geniş hava girişleriyle, arkada ise entegre trapezoid egzoz çıkışlarına sahip ofset difüzör alanıyla etkileyicidir.

Seçenekleriniz: Spor süspansiyon, S line'a özel radyatör koruyucu ızgara ve mat titanyum siyahı Sline'a özel difüzör gibi bireysel özelliklere sahip isteğe bağlı Sline donanım seçeneği dahil olmak üzere farklı dış ve iç donanım çizgilerini ve paketlerini birleştirebilirsiniz.

Güçlü görüş: 5V kollu yıldız tasarımlı, mat titanyum grisi, parlak tornalanmış* opsiyonel Audi Sport* alaşım jantlar ve kırmızı renkli opsiyonel fren kaliperleri genel izlenimi tamamlar.

Yenilikçi aydınlatma: Audi Matrix LED teknolojisi, son derece uyarlanabilir ışık dağıtımı için bir kamera sistemini LED ışık kaynakları ve hassas optiklerle birleştirir. Başka araçlar algılanırsa, sistem yalnızca algılanan aracın alanını seçici olarak karartır; uzun huzme kalan segmentlerde aktif kalır.

Kişiye özel sürüş

Yedi vitesli S tronic , önden çekişli veya quattro çekişli - her motor versiyonu için doğru güç şanzımanı mevcuttur. Bazı motor çeşitleri, enerji geri kazanımı yoluyla yakıt tüketimini azaltabilen hafif hibrit teknolojisine sahiptir.

Güçlü sürüşler: Audi A4 Avant için 150 ila 195 kW (ortalama yakıt tüketimi: 9,1 - 5,4L / 100 KM; TOPLAM C02 emisyonları: 163 - 123 g/km) arasında geniş bir TFSI ve TDI motor yelpazesi mevcuttur.

Arka plan asistanları: Audi A4 Avant'ınızı sürerken sürücü asistan sistemlerinin size yardımcı olmasına izin berin örneğin isteğe bağlı Tur asistan paketi. Trafik sıkışıklığı asistanı dahil, şehirlerarası yollarda ve uzun mesafeli yolculuklarda yardımcı olmak için tasarlanmış sistemleri birleştirir.

İç mekan

Yüksek kaliteli tasarlanmış iç mekanda, öncü teknolojiler sayesinde dijitalleşen günlük yaşamınıza devam ediyorsunuz.

Standart donanıma elektrikli bagaj bölmesi ve kapağı ve koltukları arkalıkları uzaktan açma kumandası da dahildir. Yük sabitleme kitli opsiyonel ray sistemi daha da fazla olasılık sunar.

Dijitalleşmeyi deneyimleyin:

MMI touch özellikli opsiyonel MMI navigasyon plus, en üst düzeyde işlevsellik, üstün kullanım kolaylığı ve birçok ekstra ile yenilikçi navigasyon teknolojisi sunar.


A4 allroad quattro

Sürüş deneyimi
Allroad'a özel standart süspansiyon, Audi A4 allroad quattro'yu temel modele kıyasla 23 mm yükseltir.
Dış
Cömert yerden yüksekliği, dışa dönük tasarımı ve yüksek işlevselliği ile A4 allroad quattro özel bir statüye sahiptir.
İç
Audi A4 allroad quattro'nun iç kısmında, geniş bir alan ve ambiyans aydınlatma paketleri gibi isteğe bağlı özellikler bekleyebilirsiniz.
Direksiyon başında eğlence ve konfor garantisi
Standart quattro dört tekerlekten çekiş, iyi çekiş ve üstün sürüş dinamikleri sağlar.
Daha yükseğe: allroad'a özel standart süspansiyon, Audi A4 allroad quattro'yu temel modele kıyasla 23 mm yükseltirken, iki adet 5 bağlantılı hafif aks, aracı oldukça çevik kılıyor. Opsiyonel amortisör kontrolü de arazi özelliklerini iyileştirir.
Arka plan asistanları: Audi A4 allroad quattro'nuzu sürerken, sürücü asistan sistemlerinin size yardım etmesine izin verin - örneğin Şehir asistan pekir. Park sistemi plus ve geri görüş kamerası dahil şehir trafiğene yardımcı olmak için tasarlanmış sistemleri birleştirir.
Kusursuz dış tasarım
Audi A4 allroad quattro, karakteristik dış tasarımıyla offroad görünümünü görsel olarak vurgular. Tekerlek kemerleri belirgin bir şekilde genişletildi ve ön tampon ve arkadaki yan marşpiyeler kadar renkli bir şekilde vurgulandı. Tekerlekler, ön ve arkada daha geniş bir iz ile temel modelden 12 mm daha büyüktür. Arka kısımdaki dikkat çekici özellikler arasında gövde altı koruması ve özel difüzör yer alıyor. Önde, dikey desteklere sahip güçlü Tek Çerçeve, belirgin bir ayırt edici özelliktir.
Etkileyici ışık deneyimi
İsteğe bağlı Matrix LED farlar, dinamik ışık sıralaması ve dinamik göstergeler içerir.
Benzersiz özellik
Aracın yanlarındaki eşik çıtaları quattro logosuna sahiptir.
lerici bir şekilde sportif
İsteğe bağlı siyah stil paketi pro ile Audi A4 allroad quattro'nun ilerici karakterini vurgulayın. Siyah tasarım öğeleri sportif vurgular ekler ve dinamik bir izlenim yaratır.
Dış ön uç: Etkileyici ön uç,Singleframe, radyatör koruyucu ızgaradaki dikey destekler ve yan hava girişlerindeki parlak siyah kaplamalarla tanımlanır. Siyah Audi halkaları, aracın sportif karakterini vurgular.
Arka dış tasarım: Difüzördeki kaplama, bagaj kapağındaki kaplama şeridi ve parlak siyah egzoz sistemi, çarpıcı arkam kısma sportif bir dokunuş katıyor. Siyah Audi halkaları ve model logosu, karizmatik genel izlenimi şık bir şekilde tamamlar.
Dış tasarım detayları: Audi A4 allroad, siyah tavan raylarının yanı sıra parlak siyah dış ayna yuvaları ve pencere yuvası kaplamaları sayesinde, isteğe bağlı siyah stil paketi pro ile sportif tarafını her açıdan gösteriri.
Gövde renkleri: Metalik Disktrikt yeşil, isteğe bağlı siyah stil paketi pro A4 allroad quattro için mevcut birçok gövde renginden biridir.
Yan aynalar: Parlak siyah dış ayna muhafazaları, isteğe bağlı siyah stil pekti pro ile Audi A4 allroad quattro'nun yarattığı sportif izlenimi çarpıcı bir şekilde vurgular.
Cömert ve premium – iç mekan
Audi A4 allroad quattro'nun iç kısmında, aracın genişliği, üzerinde krom kaplama şeridin özel bir vurgu eklediği kesintisiz havalandırma şeridi gibi özelliklerle vurgulanır. Orta konsolda geniş, pratik bir saklama bölmesi bulunur. Ambiyans aydınlatma paketi standarttır. İsteğe bağlı ambiyans aydınlatma paketi plus ile daha da lüks bir atmosfer yaratabilirsiniz.
Daha özgün. Audi exclusive⁴ ile
Audi A4 allroad quattro'nuzu seçkin dekorlar, renkli deri ve Audi exclusive⁴ özel gövde renkleri ile ilham verici bir özel yapıma dönüştürün ve geniş bir renk yelpazesi arasından seçim yapın. Dış tasarımda, örneğin sedefli Goodwood Yeşili Audi exclusive kişiselleştirilmiş gövde rengi ile.
Zevkinize uygun kişiselleştirme
Audi exclusive⁴ sayesinde Audi A4 allroad quattro'nun iç mekanına da kişisel bir dokunuş verebilirsiniz: örneğin, konyak kontrast dikişli Havana kahverengi elmas gümüşü Audi exclusive deri ve Audi exclusive ahşap ile fine Nappa ön spor koltukları ile sepya iç dekor elementleri.

Aşağıdaki formu doldurarak, araç ve model uzmanlarımızın sizinle iletişime geçmesini sağlayabilirsiniz.

Araç Talebi

Adınız Soyadınız