Güçlü sürüş. Audi A3 Sportback.

Maskülen bir tasarım: Dinamik tavan hattı, beş kapılı modelin atletik karakterini vurgular. Cam hattı boyunca uzanan karakteristik tornado çizgisi ve eşiklerin üstündeki dinamik hat, tasarımın yalın yönünü göstermektedir. Üç boyutlu arka lambaları, belirgin kontrast çizgileri ve geniş difüzörüyle arka görüntü için açıklamaya gerek yoktur. Öne çıkan bir özellik de artık kompakt sınıfta da sunulan Audi sanal kokpittir. Yeniliği keşfedin - pek çok yönüyle.


A3 Sportback

İç mehan: çeşitlendirildi

10,1'' MMI dokunmatik renkli ekran, çok parlak siyah bir yüzeye yerleştirilmiştir. Sportif yetenek için: sürücü odaklı gösterge paneli.

Audi drive select

Opsiyonel ileri direksiyon ve Audi drive select seçeneği sayesinde Audi A3 Sportback hemen hemen her rota için donatılmıştır.

Audi drive selectile Audi A3 Sportback'in karakterini ister konforlu, ister dinamik, otomatik veya tamamen bireysel olsun sürüş tarzınıza uyarlayabilirisiniz.

Sürücü asistan sistemleri: Trafikte, standart uyarlanabilir hız sabitleyici, örneğin öndeki araca yakın gidiyorsanız sizi uyarır. Opsiyonel çapraz trafik asistanı, park yerinden çıkarken akustik bir sinyal ve bir fren darbesi ile yaklaşan diğer yol kullanıcıları konusunda uyarır.

Matrix LED farlar: Opsiyonel Matrix LED farlar yolu parlak ve eşit bir şekilde aydınlatır. Sonuç olarak, karşıdan gelen veta öndeki araçların göz kamaşması önemli ölçüde azaltılabilir.


A3 Sedan

Dış Tasarım

Metalik Manhattan Gri rengindeki Audi A3 Sedan, sportif ve şık dış cephesi ile etkileyici

İç Mekan: çeşirtli , sürücü odaklı ve dijital

İsteğe bağlı çok renkli ambiyans aydınlayma paketi plus ile iç mekanı 30 farklı renkte aydınlatabilirisiniz.

Audi drive select

Opsiyonel Audi drive select ile Audi A3 Sedan'ın karakterini kişisel tarzınıza uyarlayabilirisiniz.

İşletim konsepti ve bilgi-eğlence sistemleri

Audi A3 Sedan, opsiyonel MMI touch ile MMI navigasyon plus gibi sezgisel kullanım için tasarlanmıştır. Opsiyonel Audi sanal kokpit plus ve head-up gösterge ekranı, sürüş yapan kişinin doğrudan görüş alanında ek bilgilerin görüntülenmesini sağlar. Standart 12,3'' MMI dokunmatik renkli ekran, çok parlak siyah bir yüzeye yerleştirilmiştir.


S3 Sportback

Sürüş dinamikleri

Standart donanım, diğer şeylerin yanı sıra ilerici direksiyon ile ilham veriri.

Audi S3 Sportback, güçlü sürüşü ile etkileyicidir.

Direksiyon balında eğlence için S moduna geçin

Standart quattro dört tekerlekten çekiş, olağanüstü çekiş sağlar ve spor süspansiyonu sayesinde Audi A3 Sportback son derece güven ve hassas bir şekilde yönlendirilebilir.

Tek bir teknolojide iki avantaj: S tornic çift kavramalı şanzıman da standarttır ve otomatik şanzımanın rahatlığını manuel şanzımanın sportifliği ile birleştirir.

Her açıdan dinamik

Her biri iki egzoz çıkışan sahip çift çıkışlı egzoz sistemi gibi S’e özgü öğeler ayrıca dinamik görünümünü vurgular

Güçlü Görünüm

Opsiyonel 19’’ alaşım jantlar ve tasarımın yuvarlak S tavan kenarı spoyleri gibi diğer donanım özellikleri

Gelişmiş aydınlatma teknolojisi

LED teknolojisindeki farlar ve arka lambalar, ileri teknoloji ve ışık imzasıyla göz dolduruyor.

Sportif iç mekan: 

İsteğe bağlı olarak olağanüstü yanal destek sunan eşkenar dörtgen desenli ön spor koltuklar ve çok işlevli plus ve vites değiştirme kantçıklarına sahip isteğe bağlı düzleştirilmiş spor konturlu 3 kollu tasarımlı deri direksiyon gibi S’e özgü öğeler, araca bu sportif görünümü verir.

Hedeflerinizi daima aklınızda tutun: Audi sanal kokpit plus ile bağlantılı MMI touch özellikli opsiyonel MMI navigasyon plus, size net bir genel bakışla çok çeşitli araç verileri ve haritalar sunar. İsteğe bağlı head-up gösterge ekranı an cama ek bilgileri yansıtır.


S3 Sedan

Sürüş dinamikleri

Audi S3 Sedan², halihazırda standart olarak İlerici Direksiyon ile ve ayrıca günlük sürüşte size fayda sağlayacak diğer özelliklerle donatılmıştır.

Audi S3 Sedan², dinamik performansı zarif, coupé benzeri tasarımla birleştirir.

Artan sürüş dinamikleri

Audi S3 Sedan², mükemmel çekiş sağlayan standart olarak quattro dört tekerlekten çekiş ve daha sportif kullanım için S spor süspansiyon ile hızlı manevralar için donatılmıştır.

Tek bir toknolojide iki avantaj: Stronic çift kavramalı şanzıman da standarttır ve otomatik şanzıman rahatlığını manuel şansımanın sportifliği ile birleştirir.

Dış tasarım: Dış: Kaslarınızı esnetmenin zarif yolu

Audi S3 Sedan²'nin hassas tasarımı, zarif arka kısmı ve S'e özel unsurları, sportifliğini vurgular.

Çarpıcı şekilde sportif

Audi S3 Sedan², çarpıcı dış unsurlarla karakterize edilir: örneğin her iki tarafta ikiz egzoz borusu kaplamalarına sahip çift kollu egzoz sistemi, etkileyici isteğe bağlı 19 inç alaşım jantlar ve aracın güçlü omuzları, eşik kaplamaları ve dinamik arka spoyler.

Gelişmiş aydınlatma teknolojisi

LED teknolojisindeki farlar ve arka lambalar, ileri teknoloji ve ışık imzasıyla göz dolduruyor.

Sport iç mekan: Stabdart Audi sanal kokpit plus ile birlikte MMI touch özellikli opsiyonel MMI navigasyon plus, size tüm araç bilgileri ve haritalar hakkında net bir genel bakış sağlar.

Aşağıdaki formu doldurarak, araç ve model uzmanlarımızın sizinle iletişime geçmesini sağlayabilirsiniz.

Araç Talebi

Adınız Soyadınız