SEAT’ın ikonik modeli Ibiza seni harekete geçirmeye hazır! Yeni SEAT Ibiza’nın 2021 model 1.0 Evo 80 HP Style versiyonu 301.500 TL’den başlayan tavsiye edilen kampanyalı anahtar teslim fiyatı ile SEAT Yetkili Satıcısı Batı Otomotiv'de seni bekliyor. Zengin donanım özelliklerine sahip Style donanımda 6 hava yastığı, hız sabitleme sistemi, ön bölge asistanı (Front Assist), şerit takip asistanı (LKS) gibi güvenlik özelliklerinin yanı sıra arka park sensörleri, çift bölgeli otomatik klima, EcoLED ön farlar, 15" alüminyum alaşımlı jantlar, 8,25" multimedya sistemi ve Full Link özellikleri de standart olarak sunuluyor.

Kampanya 13 Ocak 2022 - 28 Şubat 2022 tarihleri arasında ve kampanyaya katılan tüm SEAT Yetkili Satıcısı Batı Otomotiv'de geçerlidir.

 

Kampanya Koşulları:

Bu kampanya 13 Ocak 2022 - 28 Şubat 2022 tarihleri arasında, Yeni SEAT Ibiza’nın 2021 model 1.0 Evo 80 HP Style versiyonunda ve kampanyaya katılan tüm SEAT Yetkili Satıcılarında geçerlidir. Yeni SEAT Ibiza’nın 2021 model 1.0 Evo 80 HP Style versiyonunun NEDC standartlarına göre karma CO emisyonu 107 g/km, karma yakıt tüketimi 4,7 l/100 km değerlerindedir.

Görselde bulunan aracın özellikleri, Türkiye’de satılmakta olan ürünlerle farklılık gösterebilir. Bazı özellikler opsiyonel olarak sunulabilir. Belirtilen tutarlar, tavsiye edilen indirim tutarları ve fiyatları olup başka bir kampanya ile birleştirilemez. SEAT Yetkili Satıcılarının ek indirim yapma hakkı saklıdır. Standart donanımda yer almayan ek donanımlar ve özellikler nedeniyle araç fiyatında değişiklik olabilir. Yeni Ibiza modeli ile ilgili daha detaylı bilgiye SEAT Yetkili Satıcısı Batı Otomotiv ulaşabilirsiniz.

Doğuş Otomotiv’in fiyatlarda, modellerin teknik özelliklerde, donanımlarda ve renklerde değişiklik yapma hakkı saklıdır. Doğuş Otomotiv kampanya koşullarında değişiklik yapma ve/veya sonlandırma hakkına sahiptir.  

Diğer Kampanyalar
  • İçerik hazırlanıyor.