vdf  AutoCredit'in cazip koşullarıyla yeni bir Volkswagen sahibi olmak şimdi çok kolay.

Yeni Polo'nuzu 1.292 TL'den, Yeni Golf'ünüzü 1.535 TL'den, Passat'ınızı 1.987 TL'den ve T-ROC’unuzu 1.879 TL'den başlayan aylık ödemelerle hemen kullanmaya başlayın*.

vdf Autocredit ile yeni Volkswagen'inizi çok uygun koşullarla 36 ay vade ile finanse edebilirsiniz. Peşinatın ardından, çok düşük taksitlerle bütçenize uygun 35 ay vadeden yararlanırsınız. Vade sonu olan 36. ayda gerçekleştireceğiniz toplu ödeme için 3 seçenek sizi bekliyor.

1-vdf’nin sunduğu geri alım garantisiyle aracınızı vdf’ye vererek ya da kendiniz satarak kredinizi kapatabilir ve yepyeni bir Volkswagen seçebilirsiniz.

2-Toplu ödemenizi 12 ay yeniden taksitlendirebilirsiniz.

3-Toplu ödemeyi yaparak Volkswagen’inize tamamen sahip olabilirsiniz.

Üstelik bu kampanyayla tüm bu fırsatlara ek olarak aracınızın mevcut fabrika  garantisini 2 yıl daha uzatan, garanti kapsamı içindeki tüm onarımları, orijinal parça ve işçilik güvencesiyle Volkswagen Yetkili Servislerimizde ücretsiz olarak yaptırabileceğiniz Garanti Plus Paketine ve Volkswagen sahibi olmanın ayrıcalığını, her zaman hissetmenizi sağlayacak tam kapsamlı 1 yıllık Volkswagen Kasko Paketine de sahip olabilirsiniz.

*Kampanya, tüm Volkswagen Binek Araç modellerinde geçerlidir.

** Bireysel müşterilerin belirleyeceği peşinat tutarı BDDK kuralı sınırları dahilinde olmalıdır. Tüzel müşteriler ise minimum %10 peşinat vermek durumundadır.