SEAT, 5 yaş ve üzeri Ibiza modellerinde SEAT Online Mobil Uygulama ve ZUBİZU üyelerine özel servis kampanyası başlattı. Batı Otomotiv SEAT Yetkili Servisinde geçerli olan bu kampanyada periyodik bakım işlemi 1.650 TL tavsiye edilen fiyatla sunuluyor.


5 yaş ve üzeri Ibiza modellerini kapsayan kampanya, 1.650 TL tavsiye edilen fiyatıyla SEAT Online Mobil Uygulama ve ZUBİZU üyesi araç sahiplerine özel tüm periyodik bakım işlemlerinde geçerli.


01.01.2022 - 31.12.2022 tarihleri arasında kampanyaya katılan tüm SEAT Yetkili Servislerinde geçerli bu kampanya sayesinde, SEAT sahipleri Yağ Filtresi, Polen Filtresi, Karter Tapası, Hava Filtresi* değişimlerini içeren periyodik bakım işlemlerinde yüzde 30’a varan; işçilik ve motor yağında ise yüzde 20’ye varan tavsiye edilen indirimlerden faydalanabiliyorlar.


*Hava filtresi değişimi, bakım periyoduna göre değişmektedir.


Online servis randevusu için tıklayın.Kampanya Koşulları:


Doğuş Otomotiv’in fiyatlarda ve kampanya koşullarında değişiklik yapma ve/veya kampanyayı sonlandırma hakkı saklıdır. Belirtilen fiyat ve indirim oranı tavsiye edilen fiyat ve indirim oranlarıdır. Yetkili Servislerin indirim hakkı saklıdır. Kampanya trafiğe çıkış tarihi itibarıyla 5 yaşını doldurmuş veya geçmiş araçları kapsamaktadır. Bu kampanya Doğuş Otomotiv-SEAT markası tarafından uygulanan diğer servis kampanyaları ile birleştirilemez. 5 yaş ve üzeri Ibiza sahibi müşterilerimiz, SEAT Online Mobil Uygulama ve ZUBİZU üyesi ise, kampanyaya katılan yetkili servislerde periyodik bakım işlemlerinde indirimi hak ederler. Kampanya 01.01.2022 tarihinden itibaren 31.12.2022 tarihine kadar geçerli olup; yabancı plakalı araçlarda uygulanmamaktadır.