SEAT Mobil Silecek Kampanyası


SEAT, 2 yaş üstü tüm modellerde geçerli olacak silecekte %40; işçilikte ise %25 tavsiye edilen oranda indirim uyguluyor.


Kampanya ile ilgili detaylı bilgiye SEAT Yetkili Servisi Batı'dan ulaşabilirsiniz.. Yetkili Servisi Batı Otomotiv indirim hakkı saklıdır.


Online servis randevusu için tıkla.


 Kampanya Koşulları:

Kampanya Koşulları: Kampanya Koşulları: Doğuş Otomotiv’in fiyatlarda, SEAT modellerinde, teknik özelliklerde, donanımlarda, renklerde ve kampanya koşullarında değişiklik yapma ve/veya sonlandırma hakkı saklıdır. Yetkili Servislerin indirim hakkı saklıdır. Tavsiye edilen indirim oranlarıdır. ZUBİZU kampanyası trafiğe çıkış tarihi itibarıyla iki yaşını geçmiş araçları kapsamaktadır. ZUBİZU kampanyası Doğuş Otomotiv-SEAT markası tarafından uygulanan diğer servis kampanyaları ile birleştirilemez. ZUBİZU Servis Kampanyası’nda, 2 yaş üzeri SEAT müşterilerimiz, ZUBİZU’ ya ve SEAT Online mobil uygulamasına üye ise, kampanyaya katılan yetkili servislerde servis işlemlerinde SEAT Online Silecek Kampanyası 2 yaş üstü tüm modeller için geçerli olacak şekilde silecekte %40 indirim, işçilikte %25 indirim verilecek. Kampanya 17.10.2022 tarihinden itibaren 31.12.2022 tarihine kadar geçerlidir.