SEAT Mobil Fren Balata & Disk Kampanyası


SEAT Online mobil uygulamasına sahip ve 2 yaş üstü araç sahiplerine fren balata & disk ürünleri kampanyası uyguluyor.


SEAT, 2 yaş üstü tüm modellerde geçerli olacak fren balata & disk ürünleri için %40; işçilikte ise %25 tavsiye edilen oranda indirim uyguluyor.


Kampanya ile ilgili detaylı bilgiye kampanyaya katılan SEAT Yetkili Servisi Batı'dan ulaşılabilirsiniz.. Yetkili Servisi Batı Otomotiv indirim hakkı saklıdır.


Online servis randevusu için tıkla.


 Kampanya Koşulları:


Doğuş Otomotiv’in fiyatlarda, SEAT modellerinde, teknik özelliklerde, donanımlarda, renklerde ve kampanya koşullarında değişiklik yapma ve/veya sonlandırma hakkı saklıdır. Yetkili Servislerin indirim hakkı saklıdır. Tavsiye edilen indirim oranlarıdır. ZUBİZU kampanyası trafiğe çıkış tarihi itibarıyla iki yaşını geçmiş araçları kapsamaktadır. ZUBİZU kampanyası Doğuş Otomotiv-SEAT markası tarafından uygulanan diğer servis kampanyaları ile birleştirilemez. ZUBİZU Servis Kampanyası’nda, 2 yaş üzeri SEAT müşterilerimiz, ZUBİZU’ ya ve SEAT Online mobil uygulamasına üye ise, kampanyaya katılan yetkili servislerde servis işlemlerinde SEAT Online Fren Balata & Disk Kampanyası 2 yaş üstü tüm modeller için geçerli olacak şekilde fren balata & disk ürünleri için %40 indirim, işçilikte %25 indirim verilecek. Kampanya 17.10.2022 tarihinden itibaren 31.12.2022 tarihine kadar geçerlidir.