Yeni Multivan, yeni bir çağ.

Volkswagen Ticari Araç’ın eHybrid (şarj edilebilir bataryalı, elektrik motor ve içten yanmalı motor) modeli Yeni Multivan, markanın sıfır emisyon üreten sürüş sistemine geçiş fikri ile başlayan elektromobilite stratejisinin ilk yapı taşlarından biri. Volkswagen DNA’sı taşıyan dış tasarımı ve iç mekânda sunduğu işlevsellik, güvenlik ve konfor özellikleriyle yeniden tasarlanan Yeni Multivan, yeni bir çağın başlangıcını temsil ediyor. Dijital özellikleri, yüksek teknoloji sürüş destek sistemleri ve sürüş konforu ile tasarımda standartları yeniden belirleyen Yeni Multivan, tüm bu yenilikçi özellikleri sayesinde kalabalık ailelere, aracını iş yeri olarak kullananlara ve VIP yolculuklara premium konfor katıyor. Yeni Multivan, yeni bir çağ.

Göz Alıcı Teknoloji

Yeni Multivan’ın IQ Light LED Matrix farları, dinamik köşe aydınlatma teknolojisi sayesinde kör noktaları aydınlatıyor. Dynamic Light Assist’in sunduğu gelişmiş uzun far kontrolüyle hem yolunuz aydınlanıyor hem de karşıdan gelen sürücüler rahatsız olmuyor.

Yolların Yeni Tarzı

Dundrod 17” alüminyum alaşımlı jantlaryla Yeni Multivan, tarzınızı yollara taşıyor.

Teknolojiye Ayak Uydurun

Easy Open özelliği sayesinde Yeni Multivan’ın sağ ve sol kayar kapıları, dışarıdan yapacağınız ayak hareketiyle kolayca açılıyor.

İçinde Gökyüzü Var

Yeni Multivan’ın panoramik cam tavanı sayesinde tüm yolculuklarda en güzel manzaranız gökyüzü oluyor.

Teknolojiye Adım Atın

Yeni Multivan, Easy Open ve Easy Close özelliklerine sahip elektrikli bagaj kapağı sayesinde basit bir ayak hareketiyle bagajınızı açıp kapatma imkânı sunuyor.

Aşağıdaki formu doldurarak, araç ve model uzmanlarımızın sizinle iletişime geçmesini sağlayabilirsiniz.

Araç Talebi

Adınız Soyadınız